امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/02 - 18:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستیار سابق کی‌روش گزینه جدید ذوب‌آهن

امید نمازی مربی تیم جوانان آمریکا مورد توجه مدیران باشگاه ذوب آهن قرار گرفته و این امکان وجود دارد که فصل آینده بار دیگر شاهد حضور این مربی در فوتبال ایران باشیم.

به گزارش بابل نوین،  آخرین حضور امید نمازی که بیشتر دوران حرفه ای بازیگری و مربیگری خود را در باشگاه های آمریکایی پشت سر گذاشته، به همکاری او و کی روش برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۴ باز می گردد که البته با موفقیت هم به پایان رسید ولی در تصمیمی عجیب امید نمازی پس از صعود ایران به رقابت های جام جهانی از تیم ملی جدا شد و سرمربی تیم ملی بانوان آمریکا شد.
او سپس به عنوان سرمربی تیم زیر ۱۸ ساله های آمریکا انتخاب شد و در حال حاضر دستیار “تب راموس” سرمربی تیم زیر ۲۰ ساله های آمریکا است که در حال حاضر در جام جهانی جوانان در کشور کره جنوبی حضور دارد و در آخرین دیدار خود با اقتدار و با کسب پیروزی ۶ بر صفر موفق به صعود به مرحله یک چهار نهایی (۸ تیم برتر) شده است.
از طرفی هنوز مسئولان باشگاه ذوب آهن علیرغم اینکه یک ماه از تعطیلی لیگ شانزدهم می گذرد، در مورد ماندن یا رفتن مجتبی حسینی تصمیم قاطعی نگرفته اند. همین موضوع به دغدغه ای برای این تیم بدل شده، چرا که سایر تیم های لیگ برتری در حال تقویت خود برای فصل پیش رو هستند ولی هنوز ذوب آهن سرمربی خود را نشناخته.
امید نمازی یکی از گزینه هایی است که جهت هدایت ذوب آهن در فصل پیش رو در نظر گرفته شده است. این مربی هم اکنون با تیم ملی جوانان آمریکا در کشور کره جنوبی به سر می برد و تا مشخص شدن تکلیف این تیم، نمی تواند در مورد پیشنهاد ذوب آهن تصمیمی بگیرد.
با تمام این تفاسیر باید ببینیم امید نمازی در ادامه چه واکنشی به پیشنهاد مدیران ذوب آهن خواهد داشت./ص

ورزش سه

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين