امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/02 - 18:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی به اظهارات منتجب‌نیا درباره هزینه‌های تبلیغاتی

ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی اظهارات یکی از اعضای حزب اعتماد ملی درباره هزینه‌های تبلیغاتی این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را به شدت تکذیب کرد.

به گزارش بابل نوین،  این ستاد در پاسخ به مطالب منتشر شده در برخی روزنامه‌ها به نقل از رسول منتجب نیا، از ستاد انتخاباتی کاندیدای دولت دعوت کرد که هزینه های تبلیغاتی خود را منتشر کنند.

در این جوابیه آمده است:
جناب آقای رئیسی نسبت به هزینه کرد حتی یک ریال از بودجه عمومی، دولتی و یا امکانات آستان قدس رضوی به شدت حساس بوده و برای دقت نظر بیشتر همکاران خود ، بارها این مهم را یادآوری و دستورات لازم را ابلاغ کرده بودند.
ما آمادگی داریم تا همزمان با انتشار این فهرست از سوی ستاد حجت الاسلام روحانی ، تمام هزینه هایی که در طول ایام رقابت های انتخاباتی  داشته ایم را با جزئیات کامل منتشر کنیم تا افکار عمومی نسبت به آنها قضاوت کنند.
تمام هزینه های ستادهای انتخاباتی دکتر سید ابراهیم رئیسی از محل کمک های مردمی تامین و پشتیبانی شده و آمادگی داریم در صورت شفاف سازی ستاد آقای روحانی درباره هزینه هایی که در ایام انتخابات داشته اند ، ما نیز تمام مخارج ستاد خود را منتشر نماییم.‌
حق پیگرد حقوقی این اظهارات کذب برای ستاد حجت الاسلام رئیسی همچنان محفوظ خواهد بود./ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين