امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/03 - 14:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سخنگوی اورژانس بابل:

در پی سقوط خودرو زانتیا راننده بابلی جان داد

سخنگوی اورژانس بابل، از مرگ راننده ۲۵ ساله و مصدومیت یک زن بر اثر سقوط خودروی زانتیا در کمربندی بابل روگذر ارمک خبر داد.

به گزارش بابل نوین، مهدی غلامنیاروشن در گفت‌و گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: طی گزارش مردمی به سازمان اورژانس بابل مبنی بر سقوط خودرو زانتیا در کمربندی بابل روگذر ارمک گزارش شد.
وی افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی سازمان اورژانس بابل نزدیکترین مرکز را به همراه تجهیزات که تکنسین‌های گتاب بودند به محل حادثه اعزام کرد.
سخنگوی اورژانس بابل  ادامه داد: در حادثه فوق راننده خودرو زانتیا که مرد ۲۵ ساله از اهالی منطقه الله‌رودبار بابل بود که با صرف حدود ۱۲ دقیقه زمان حضور در محل تصادف از سوی تکنسین‌های این مجموعه و بررسی شرایط حادثه و مصدوم مشخص شد به علت شدت جراحات خونریزی فاقد علائم حیاتی است.
غلامنیاروشن در پایان گفت: دیگر سرنشین خودرو زانتیا که زن ۲۰ ساله بود دچارآسیب دیدگی سر و صورت شد که تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ وی را پس از اقدامات پزشکی اولیه به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

گفتنی است کمربندی جنوبی بابل همزمان با روز مبعث حضرت محمد(ص) در سال جاری با حضور استاندار مازندران، نمایندگان مجلس و هیات قرقیزستانی زیر بار ترافیک رفت و طلسم ۱۴ ساله این طرح حیاتی شکسته شد اما بصورت نیمه کامل چون هنوز مشکلاتی در حریم،علائم، روشنایی ورودی و خروجی آن دیده می‌شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين