امروز : چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/03 - 19:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

احتمال بازگشت عزت اللهی به روستوف

اظهارات رمضان عبدولاتیپوف، رئیس‌جمهور داغستان آینده بازیکنان خارجی تیم آنژی از جمله سعید عزت‌اللهی را با شرایط ابهام‌برانگیزی مواجه کرده است.
آینده-مبهم-عزتاللهی-در-آنژی-پس-از-اظهارات-رئیس-جمهور-داغستان

 

به گزارش بابل نوین، سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی تیم روستوف در نیم‌فصل دوم فصل اخیر لیگ برتر روسیه به صورت قرضی در اختیار آنژی قرار گرفته بود. پس از پایان این رقابت‌ها مدیر برنامه‌های ملی‌پوش ایرانی به سایت اسپورت روسیه گفته بود تاکنون هیچ تماس و تمایلی از سوی باشگاه آنژی برای تمدید دوره قرضی حضور سعید عزت‌اللهی یا خرید قطعی او صورت نگرفته است.

در این میان مصاحبه اخیر رمضان عبدولاتیپوف، رئیس‌جمهور داغستان که تیم آنژی در مرکز این جمهوری واقع شده است وضعیت بازیکنان خارجی این تیم را با ابهامات زیادی مواجه می‌کند. وی به خبرگزاری دولتی روسیه گفت: وظیفه اصلی مدیران جدید باشگاه آنژی باید تدوین برنامه‌ ۳ ساله باشد. آنژی باید به ثبات و بازدهی خوبی در لیگ برتر روسیه و بدون احساس خطر سقوط همانند چند فصل اخیر برسد. برای این منظور هم باید اساس کار روی بازی کردن بازیکنان جمهوری داغستان باشد!

تیم آنژی در ۲ فصل اخیر لیگ برتر روسیه با خوش‌شانسی از سقوط به دسته پایین‌تر نجات یافت. عزت‌اللهی در نیم‌فصل دوم فصل اخیر لیگ برتر روسیه نمایش خوبی در بازی‌های این تیم داشت اما به نظر می‌رسد این ملی‌پوش ایرانی دوباره به جمع روستوفی‌ها بازخواهد گشت./م

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين