امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/05 - 20:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نیاز جهان اسلام مقاومت در برابر زورگویان و حمایت از محرومان است

به گزارش بابل نوین، “حسن کاظمی قمی” سفیر سابق ایران در عراق با بیان اینکه سیره امام خمینی (ره) همواره برای نسل‌های آینده و تاریخ الگو است، اظهارداشت: رفتار حضرت امام (ره) برگرفته از اصول اسلامی بود. در حقیقت سیره و رفتار ایشان نور است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، امام (ره) یک میراث فرهنگی نیست؛ بلکه یک راه، نفس و مکتب است.

سفیر سابق ایران در عراق تاکید کرد: امروزه چیزی که باعث عداوت و کینه ورزی آمریکا شده، این است که امام(ره) آمد و مردم سالاری دینی را مطرح کرد که به الگو تبدیل شده و باعث شد سلطه استکبار بر ایران از بین برود و امام(ره) به امت‌ها این پیام را داد که باید از زیر سلطه استکبار خارج شد.
کاظمی قمی گفت: تا زمانی که استکبار وجود دارد راه امام ادامه دارد و پیام ایشان تمام شدنی نیست. امروز نیاز جامعه اسلام مقاومت در برابر زورگویان عالم و حمایت محرومان است.
سفیر سابق ایران در عراق پیرامون تحولات منطقه و شرایطی که در برخی کشورها وجود دارد، خاطر نشان کرد: راه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مقاومت و ایستادگی است و این راه پیروزی ملت‌هاست که ما آثار آن را در جبهه مقاومت مشاهده می‌کنیم.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين