امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/06 - 19:41 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد نجومی بمب احتمالی نقل و انتقالات به استقلال

در حالیکه استقلال روزهای ملتهبی را پشت سر می گذارد و هواداران این تیم، نگران فصل نقل و انتقالات هستند، علیرضا منصوریان همچنان به فکر جذب رامین رضاییان است.

 

تماس-استقلالی-ها-با-رضاییان-در-اتریش-پیشنهاد-رامین-نجومی-است

 

به گزارش بابل نوین، رامین رضاییان یکی از بمب های نقل وانتقالات این فصل لیگ برتر است و منصوریان هر طور هست می خواهد او را راضی کند که استقلالی شود.

البته همانطور که در خبرهای قبلی هم اعلام کردیم اولویت رضاییان بازی در اروپاست اما اگر اروپا جفت و جور نشد، امکان استقلالی شدنش هم وجود دارد. استقلالی ها از تهران پیگیر رامین رضاییان بوده اند و ظاهرا تماس هایی هم برقرار کرده اند. اما پیشنهاد رضاییان به استقلالی ها نجومی هم هست. البته چنین انتقال های پرحاشیه ای از استقلال به پرسپولیس یا از پرسپولیس به استقلال، باید هم نجومی باشند، چرا که مطمئنا رضاییان با حضور در استقلال، فشار زیادی را متحمل خواهد شد. همانطور که بازیکنانی که از استقلال و پرسپولیس به تیمهای رقیب رفته اند با حاشیه های زیادی روبرو شده اند.

در هرحال رامین رضاییان به تمریناتش در تیم ملی می پردازد و البته هیچ واکنشی نسبت به این دست خبرها ندارد. باید دید بمب نقل وانتقالات کی منفجر می شود!/م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين