امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/07 - 10:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

« راز » عامل حمایت خودجوش مردم ترکیه از یمنی‌ها

مردم ترکیه در پی پخش قسمت چهارم از برنامه تلویزیونی «راز» از طریق شبکه‌های اجتماعی مربوط به این برنامه به اقدامی جالب دست زدند.

به گزارش بابل نوین،  «سیدحسن علی العماد» دبیر کل حزب مستقبل العداله که مهمان چهارمین قسمت از برنامه تلویزیونی «راز» بود صبح امروز گفت: مردم ترکیه بعد از پخش این قسمت از برنامه «راز» در رسانه‌های اجتماعی و ارتباطی این رنامه تلویزیونی، اقدام به جمع‌آوری خودجوش کمک‌های مردمی و ارسال آن برای مردم یمن نموده‌اند.

 

العماد در این رابطه اظهار داشت: مردم استانبول ترکیه در پی پخش گفت‌وگو ما با نادر طالب‌زاده کمک‌های مردمی خود را برای مردم مظلوم یمن به دست ما رساندند. زنان طلاهای خودشان را و مردان بیش از ۱۰ هزار دلار در این کمک جمع‌آوری و ارسال کردند.

 

دبیر کل حزب مستقبل العداله در ادامه افزود: این همه از لطف و رحمت خداوند و کمک‌های آقای نادر طالب‌زاده است. سلام خدا بر او و بر گفتار و اعمالش هنگامی که به ندای هل من ناصر مردم یمن لبیک گفت.

این اتفاق در حالی افتاد که دولت ترکیه در جبهه معارضین و متجاوزین به مردم یمن یعنی عربستان سعودی قرار دارد و از هیچ کمکی به سلفی‌های تکفیری و گروه‌های تروریستی کوتاهی نکرده است. /ص

خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين