امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/07 - 19:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاج: در سال‌های متوالی شاهد پیشرفت ساحلی بازان در سطح جهانی بودیم

رئیس فدراسیون فوتبال پس از قرار گرفتن تیم ملی فوتبال ساحلی در رتبه سوم رنکینگ جهانی با صدور پیامی از ساحلی‌بازان تقدیر کرد.

به گزارش بابل نوین، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی صعود تیم ملی فوتبال ساحلی به رده سوم جهان را تبریک گفت. در پیام مهدی تاج آمده است:

«ملی‌پوشان فوتبال ساحلی علی‌رغم تمام کمبودهایی که در بخش امکانات دارند، اما همواره نام ایران عزیز را در سطح جهان مطرح ساخته‌اند. بدون شک افتخار آفرینی‌های مداوم اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی به دلیل یکدلی، هدفمندی و غروری است که یکایک بازیکنان در لباس مقدس تیم ملی دارند که اگر غیر از این بود، در سال‌های متوالی شاهد پیشرفت و ادامه روند صعودی پیوسته آنها در سطح جهان آنها نبودیم.

این افتخار که در پی آن برای نخستین بار تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان توانسته در رده سوم رنکینگ جهانی و بالاترین رده ورزش گروهی قرار بگیرد را به همه اعضای جامعه ورزش کشور تبریک می‌گویم و ضمن قبولی طاعات و عبادات همه ورزشکاران مومن و پرتلاش کشورمان در ماه مبارک رمضان، برای بازیکنان، کادرفنی و سایر دست اندرکاران تیم ملی فوتبال ساحلی ادامه این روند پرافتخار را آرزومندم»./م

منبع: فدراسیون فوتبال

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين