امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/08 - 19:15 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی شهرستان بابل:

سارقان داخل خودرو در بابل به دام افتادند

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از شناسایی و دستگیری سه سارق داخل خودرو با پنج فقره سرقت خبر داد .


به گزارش بابل نوین، سرهنگ سید محسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل در گفتگو با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان بابل، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ابتدا یکی از سارقان داخل خودرو به نام “خ- س ” ۲۴ ساله ساکن یکی از استان‌های جنوبی کشور حین سرقت با یک دستگاه خودروی سواری پراید دستگیر شد .

سرهنگ جعفری گفت: با دستگیری این متهم، وی در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی و پنج فقره سرقت دیگر با همکاری دو همدستش اقرار کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل با اشاره به شناسایی و دستگیری دو همدست این سارق افزود: برابر اظهارات سارقان این افراد با شناسایی مشتریان بانک‌ها که اقدام به برداشت وجه‌نقد با مبالغ زیاد از بانک‌ها می‌کردند، پس از خروج از بانک در فرصتی مناسب، دست به سرقت  از داخل خودروی آنان و وجه‌نقد می‌زدند.

سرهنگ جعفری در پایان با هشدار به شهروندان گفت:  شهروندان   از حمل و جابجایی پول و وجه‌نقد زیاد خودداری و در صورت امکان از کارت‌های اعتباری و یا از چک‌های بین بانکی رمزدار که از امنیت بیشتری برخوردار است، استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين