امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/09 - 15:26 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل:

وحدت هنگامی پاسخگوست که در مقابل عربستان و آمریکا ایستادگی کند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل در پی حمله تروریستی به تهران در یادداشتی گفت: چه کسی وحدت ندارد؟ مسئولین یا مردم؟ به نظر وحدت بسیارخوب است، اما وحدتی که در مقابل دشمنان باشد.


به گزارش بابل نوین، در پی حملات تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر بنیانگذار انقلاب‌اسلامی در تهران، میثم مهدی‌پور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل یادداشتی در این خصوص منتشر و در واکنش به اظهارات برخی که پس از این اتفاقات حرف از اتحاد می‌زنند واکنش نشان داد.

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی حوادث تروریستی اخیر برخی آقایان از ظهر چهارشنبه راه افتادند می‌گویند باید وحدت داشته باشیم، حال بماند برخی از آن‌ها چه سابقه‌ای در ایجاد وحدت دارند، ولی سوال این است چه کسانی باید وحدت داشته باشند،مردم؟
مردم که در عرصه‌های مختلف چون انتخابات، روز قدس و ۲۲ بهمن با هر نگاهی در میدان حاضر هستند.
همین انتخابات گذشته، آقای روحانی رای آورد، طرفداران رئیسی به آن‌ها گل دادند و طرفداران روحانی هم آن‌ها را در آغوش گرفتند.
من و شما در این دانشگاه قبل از انتخابات تا می‌توانستیم تو سر و کله هم زدیم، اما بابت یک کار خیر که می‌شود همه وسط میدان هستیم حال چه کسی وحدت ندارد، مسئولین یا مردم؟
به نظر وحدت بسیارخوب است اما وحدتی که در مقابل دشمنان باشد، وحدت هنگامی پاسخگوست که در مقابل عربستان و آمریکا ایستادگی کند.
یکی از مقصران حوادث دیروز را آن کسانی هستند که پس از حادثه جده، حادثه سقوط جرثقیل و حادثه مِنا، گفتند باید با  برادران عربستانی‌مان راه بیاییم.
شتر سواری دولا‌دولا ندارد، وقت آن است برای یک‌بار هم شده محکم، قدرتمند با وحدت در کلمه تنها یک صدا از این کشور بیرون بیاید.
یکی نگوید مرگ بر آمریکا، یکی دٙم از مذاکره با آمریکا بزند، یکی نگوید برخورد سخت و خشن با عربستان و دیگری از برادران عربستانی بگوید.

میثم مهدی‌پور
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين