امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/09 - 17:17 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه بابلکنار:

فراموشی گفتمان انقلاب اسلامی یعنی فراموشی نظام جمهوری اسلامی/یکی از مشکلات کشور ما مسئولین غیر انقلابی است

امام‌جمعه بابلکنار گفت:فراموشی گفتمان انقلاب اسلامی یعنی فراموشی نظام جمهوری اسلامی و باید به این مسئله توجه ویژه کرد،

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام عباس بابائیان در خطبه‌های نمازجمعه امروز بابلکنار با اشاره سخنان بسیار مهم رهبری در حرم امام راحل اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در جمع عاشقان امام و آرامنش رمز موفقیت ملت ایران را انقلابی‌گری عنوان کرد و به واقع اگر انقلابی‌گری را از این ملت بگیرند ملت سلاحی نخواهد داشت و این سلاح برنده بر علیه دشمن است.

وی افزود: حضور چشمگیر آحاد ملت در مراسم سالگرد امام نشان دهنده اعتقاد به آرمان های ایشان است و ملت نباید به خاطر اهداف کوتاه مدت، انقلاب، فرهنگ و گفتمانش را فراموش کند.

امام‌جمعه بابلکنار ادامه داد: فراموشی گفتمان انقلاب اسلامی یعنی فراموشی نظام جمهوری اسلامی و باید به این مسئله توجه ویژه کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: بزرگترین درسی که امام بزرگوار به ملت ما داد روحیه، ذهن و عمل نقلابی‌است و رهبری در ابتدای سال فرمودند “یکی از مشکلات کشور ما مسئولین غیر انقلابی است” و بی ‌تفاوتی نسبت به ارزش‌ها و گفتمان انقلاب این‌گونه جامعه را به سمت زوال می‌برد.

حجت‌الاسلام بابائیان گفت: بی‌توجهی و بی‌تفاوتی نسبت به گفتمان انقلاب خسران بزرگ به همراه خواهد داشت و رهبر بزرگ انقلاب به درستی فرمودند ” امام خمینی میراث فرهنگی نیست” و با مراجعه به وصیت‌نامه امام خواهید دید که ایشان گفتند”نگذارید نامحرمان صدارت کشور را در دست بگیرند” پس در کنار سایر رهنمودهای امام راحل امت باید ما درس آزادگی، استقلال و سربلندی را از ایشان سرلوحه خود قرار دهیم.

وی با اشاره به عملیات تروریستی هفته گذشته در تهران افزود:  ترقه بازی خواندن، خونسردی و سکینه الهی رهبر معظم انقلاب در حادثه تروریستی حرم‌امام(ره) و مجلس شورای اسلامی دقیق‌ترین و زیرکانه‌ترین پاتک به دشمن بود.
خطیب جمعه بابلکنار ادامه داد: جنایت داعش در حرم امام(ره) و مجلس و شهادت ۱۷ شهید و۴۲ مصدوم هزینه سازش با استکبار است.
وی با تشکر از زحمات نیروهای مسلح کشور اضافه کرد: مسئولین کشور باید نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را قاب طلا بگیرند که برای همه شما امنیت و آرامش را به ارمغان آوردند، آنان شایسته تکریم‌اند نه بی‌مهری.
بابائیان افزود: برخی می‌گویند اگر ایران سوریه نمی‌رفت داعش به ایران نمی‌آمد که باید به این بی‌عقل‌ها گفت مگر فلیپین به سوریه رفت بود که داعش یک شهرش را تصرف کرد؟
وی تصریح کرد: باید نیروهای نظامی و امنیتی از هر جهت تقویت شوند تا دشمن فکر تجاوز به کشور را نکند، وقتی بر خلاف امریکا، اسرائیل و عربستان بودجه نظامی کشور را کاهش می‌دهند داعش چطور برای ضربه‌زدن به کشور وسوسه نشود؟
امام جمعه بابلکنار گفت: اعراب بدبخت و خائن در عرض یک روز علیه کشور قطر متحد شدند اما ۶۹سال است که نتوانسته‌اند علیه اسرائیل غاصب متحد شوند.
وی تاکید کرد: فرمان رهبری مبنی بر آتش به اختیار به افسران مدافع جنگ نرم یک اعتراف تلخ به از کار افتادگی شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای عالی فضای مجازی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه‌ها و دیگر قرارگاه‌های فرماندهی مقاومت فرهنگی بود.
حجت‌الاسلام بابائیان یادآور شد: ما با سازش ارمنستان‌ها، قفقازها، نخجوان‌ها و ایروان‌ها را دادیم و در چالش خرمشهرها، قصرشیرین‌ها، نفت‌شهرها و سوسنگردها را پس گرفتیم، کرمانشاه‌ها و خوزستان‌ها را نگه داشتیم.
وی تاکید کرد:  آنانی که خواستار حذف موشک، برچیدن شدن نیروی‌های مسلح، حمایت تلویحی از منافقین و مذاکره با داعش بجای حمایت از مدافعین حرم بودند برای جنایت اخیر داعش در حرم امام(ره)، مجلس و ایجاد بحران امنیتی به ملت پاسخ دهند.
این استاد حوزه خاطرنشان کرد: در چالش به ۱۹۰۰۰ سانتریفیوژ رسیدیم ولی در سازش قلب راکتور اتمی را با بتن پر کردیم، بخاطر تخلفات پرونده کرسنت ایران ۱۴میلیارد دلار جریمه شد و پذیرفت که به مدت ۱۴ ماه و روزانه ۳۰ میلیون متر مکعب گاز مجانی به ترکیه صادر کنند تا بریزند تو حلق داعشی‌ها ولی گاز شهروندان و مردم محروم بدهکار را در ماه رمضان را قطع می‌کنند.
وی افزود: با پول ۱۴ ماه گاز مجانی به ترکیه و ۱۴میلیارد جریمه به شرکت کرسنت چند استان کشور را می‌توان از نو ساخت؟ با این کارها انسان به یاد حماقت پادشاهان قجری می‌افتد.
بابائیان در پایان گفت: با چالش توانستیم ثابت کنیم در جریان کرسنت بعضی رشوه گرفتند و با سازش مجبور شدیم ۱۵۰ میلیارد دلار جریمه به کرسنت و ۱۴میلیارد دلار گاز مفت به ترکیه دهیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين