امروز : چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/09 - 21:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بابل:

مهار آتش در دانشگاه آزاد اسلامی بابل+ تصاویر

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بابل از مهار آتش‌سوزی در واحد پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی بابل خبر داد.

به گزارش بابل نوین، در پی آتش‌سوزی واحد پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی بابل ظهر امروز جمعه نوزدهم خرداد در ساعت ۱۳:۲۰ دقیقه سازمان‌ آتش‌نشانی بابل با  اعزام چندین خودروی اطفای حریق مهار آتش را در دستور کار خود قرار داد.
دابوئیان مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بابل با حضور در محل حادثه اظهار کرد: در پی تماسی مبنی بر وقوع آتش‌سوزی در دانشگاه آزاد، نیروهای سازمان آتش‌نشانی با چندین تیم نجات سریعا اقدام به بریدن حفاظ پنجره‌ها کرده و از نقاط مختلف خود را به محل حریق رسانند.
وی افزود: به دلیل وجود قفسه‌های چوبی و کتاب‌های متعدد در کتابخانه دانشگاه، آتش شدت گرفته و شعله‌ها به بیرون زبانه کشید که نیروها با کشیدن لوله‌های متعدد آبرسانی به اطفای حریق پرداختند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بابل ضمن ابراز خرسندی از مهار آتش تصریح کرد: نیروهای آتش‌نشانی با سه ساعت عملیات سخت، طاقت‌فرسا و تلاشی بی‌وقفه در ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه موفق به مهار کامل حریق شده و محل را ایمن‌سازی کردند.
دابوئیان در پایان گفت: خسارت‌های زیادی به محل حادثه وارد شد از جمله حریق تعداد زیادی کولر، کتاب، قفسه، شیشه، پنجره و دودگرفتگی ساختمان که پس از بررسی کارشناسان علت‌یابی و گزارش کامل این حادثه جهت اطلاع مخاطبان منتشر خواهد شد.


 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين