امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/10 - 11:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

محمدرضا گلزار در مراسم افطاری به رئیس‌جمهور چه گفت؟

رضا گلزار در گوش رئیس‌جمهور گفت: امروز ثابت کردید هیچ وقت نمی‌شود یک ایرانی را ترساند!

به گزارش بابل نوین،صبح چهارشنبه‌ای که گذشت، صبحی تلخ و تراژیک بود که در تاریخ ایران ماندگار می‌شود؛ بامداد چهارشنبه ١٧ خرداد و حادثه تروریستی در مجلس. از صبح همان روز تقریبا همه اهالی هنر در پی حضور در مراسم افطار رئیس جمهور بودند.

صبح که آن اتفاق تلخ رخ داد، ساختمان وزارت ارشاد پر شد از نیروهای ویژه امنیتی. تک تیراندازانی که بیش از ۵ ساعت از آنجا ساختمان اداری مجلس را هدف قرار داده بودند تا تروریست ها بار دیگر مجال شلیک مستقیم به مردم را نداشته باشند.

ساعت‌های پر از ترس و دلهره در ارشاد، این شائبه که افطاری رئیس جمهور لغو شود را تشدید می‌کرد.

چند ساعت بعد اما رئیس جمهور اعلام کرد تغییری در برنامه‌اش نمی دهد و می خواهد میزبان هنرمندان باشد. خیلی از اسمی‌ها و ستاره‌های هنر آمده بودند و خیلی ها هم شاید دلهره اتفاقات صبح باعث نیامدن شان شده بود. گروهی هم بعدا گفته شد، دعوت نبودند.

همه از حوادث تلخ صبح شروع کردند و بعد به حوزه خودشان رسیدند. نماینده خانه سینما از چالش های سینما گفت، نماینده تئاتر به جای ٣ دقیقه، ۶ دقیقه حرف زد. از چالش ها گفت و از رئیس جمهور خواست تا رئیس جمهور باشد.

نماینده ناشرین از چالش های چاپ و نشر گفت و بقیه به همچنین. رئیس جمهور هم حرف‌هایش را زد تا رسید به وقت افطار.

زمان گعده‌های پای میز غذایی، یکی از مهمترین‌هایی که سرش را نزدیک صورت رئیس جمهور کرد، کسی نبود غیر از رضا گلزار، سوپر استار سینمای گیشه ای. کسی که قبل از این دولت به دلیل مشکلاتی که در زندگی شخصی برایش رخ داده بود، فعالیتش به شدت کمرنگ و تقریبا ممنوع شده بود.

گذر زمان و تغییرات محسوس حالا او را دوباره هم به پرده سینما برگردانده، هم شبکه نمایش خانگی و هم استیج موسیقی!

گلزار که سال قبل یکی از پرفروش‌های سینما بود، در مجال کوتاه برای گپ زدن با روحانی حرف سینمایی نزد. او را پای میز رئیس دولت بردند، گلزار سرش را نزدیک کرد و بعد از سخنی کوتاه درباره حوادث تلخ تروریستی گفت: راستش تقریبا همه ما فکر می کردیم بعد از حوادث خونین صبح، مراسم کنسل می‌شود و شما به دلیل رعایت مسائل امنیتی در یک مکان عمومی حاضر نمی‌شوید اما وقتی دیدیم شما این شجاعت را داشتید، ما هم آمدیم. واقعا شما امشب بار دیگر نشان دادید هیچ وقت یک ایرانی را نمی‌توان تهدید کرد.

رئیس جمهور هم بعد از تعارفات معمول از گلزار تشکر کرد و گفت: مردم ایران مردم شجاعی هستند و هنرمندان‌مان هم همین طور. /ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين