امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/10 - 18:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتخابات ریاست جمهوری میدان معامله نیست/کنار گذاشتن کسانی که توانایی دارند، خلاف تدبیر است

به گزارش بابل نوین، “حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم” سخنگوی جامعه روحانیت مبارز پیرامون اظهارات برخی سیاسیون مبنی عدم به کار گیری از برخی افراد به دلیل همراهی نکردن رئیس‌جمهور در ایام انتخابات و عدم استفاده از افرادی که منتقد دولت هستند، اظهار داشت: از نظر قانون حمایت وزرا در هنگام انتخابات از یک کاندیدا چه رئیس جمهور و چه غیر رئیس جمهور باشد ممنوع است و این گونه اظهارنظرها سیاسی است و به نفع و مصلحت مملکت نیست.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: این انتظار که در هنگام تبلیغات انتخاباتی باید وزرا از رئیس جمهور حمایت می‌کردند غیرقانونی و نامشروع است و کسانی که در آن شرایط از رئیس‌جمهور به عنوان کاندیدای انتخاباتی حمایت کرده‌اند، پاسخگوی تخلف از قانون باشند و نباید به آنان پاداش داده شود.

حجت‌الاسلام و المسلیمن مصباحی‌مقدم با بیان اینکه کسی که رئیس جمهور می‌شود باید از سعه صدر برخوردار باشد، گفت: انتخابات ریاست جمهوری میدان معامله نیست که براساس معامله‌گری کاندیدا آرا را به دست آورد و بعداً براساس آن معامله‌ای که کرده به تسویه حساب بپردازد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: رئیس جمهور منتخب همه ملت است اگر می‌خواهد موفق شود باید از همه ظرفیت‌ها برای مدیریت کشور بهره بگیرد.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز خاطر نشان کرد: کنار نهادن و عدم استفاده از کسانی که توانایی دارند، خلاف تدبیر است و به کارگیری کسانی که توانایی اداره کشور و وزارتخانه‌ها را دارند و از شایستگی لازم برخوردارند متقاضای عقل و مدیریت است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين