امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/11 - 17:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان
حرف بزنم شاهنامه می‌شود!

هاشمی‌نسب: ازبکستان را می‌بریم، خوب هم می‌بریم/ من چه‌کاره‌ام به رضاییان بگویم به استقلال برود

بازیکن پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت که تیم ملی فردا برابر ازبکستان پیروز خواهد شد.
علی کریمی و مهدی هاشمی نسب

به گزارش بابل نوین، مهدی هاشمی‌نسب درباره دیدار فردای تیم ملی ایران مقابل ازبکستان در بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: روی کاغذ، بازی راحتی در پیش نداریم، اما با کارلوس کی‌روش و تفکرات او دیدار راحتی خواهیم داشت. همه نتایج تیم ملی را باید به نام این مرد پرتغالی ثبت کنند. مدت‌هاست تیم ملی انسجام خوبی دارد و به همین دلیل است که می‌گویم فکر نکنم دیدار سختی برابر ازبکستان داشته باشیم، آن هم در ورزشگاه آزادی و با حضور هواداران. با کی‌روش ازبکستان را می‌بریم، خوب هم می‌بریم.

وی افزود: اگر خیلی راحت در حال صعود به جام جهانی هستیم، به‌خاطر کی‌روش است. او به تمام معنا یک مربی است، البته ایرادهایی دارد که به بحث مدیریتی فوتبال ما بازمی‌گردد که به آن ورود نمی‌کنم. عیار تیم ملی هم در جام جهانی مشخص می‌شود. اگر قرار باشد برویم و از مرحله گروهی حذف شویم، پیش از این هم اتفاق افتاده است. امیدوارم از مرحله گروهی جام جهانی صعود کنیم تا تغییر و تحول اساسی در فوتبال ایران رخ دهد.

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس در ادامه گفت‌وگو با تسنیم اشاره‌ای به بحث پیوستن رامین رضاییان به استقلال کرد و گفت: من تنها دو بار رضاییان را از نزدیک دیده‌ام که یک‌بار در سعادت‌آباد و زمانی که مشغول گرفتن کُپی از کارتی بودم، او را دیدم و احوالپرسی کردیم. من چه‌کاره‌ام که به او بگویم به استقلال برو یا نرو. این‌همه بازیکن از پرسپولیس به استقلال رفت، آیا کسی با من مشورت کرد که الآن جواب بدهم؟

«صلاح مملکت خویش خسروان دانند»، هاشمی‌نسب با بیان این جمله خاطرنشان کرد: بحث پیوستن رضاییان به استقلال شخصی است و ارتباطی به من ندارد. در حالت عادی بین برخی‌ها منفور هستم، حالا بخواهم در مورد رضاییان نظر بدهم؟ اگر بخواهم صحبت کنم، شاهنامه می‌شود که الآن وقت کافی برای آن وجود ندارد!

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين