امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/12 - 9:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:

سرقت در بخش برق مازندران ۶۵ درصد کاهش یافت

سرقت در بخش های مختلف برق مازندران پارسال 65 درصد کاهش داشت.

به گزارش بابل نوین، شهابی مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با بیان اینکه پارسال شاهد کاهش ۶۵ درصدی سرقت‌ها در بخش برق مازندران بودیم، گفت: بیش از ۲ میلیارد تومان از شرکت توزیع برق سرقت می‌شد که امسال به کمتر از یک میلیارد ریال کاهش یافت که ناشی از همکاری نیروی انتظامی، بسیج و همکاران شرکت توزیع در گشت‌های شبانه بوده است.

وی افزود: سرقت از کنتور برق با بازرسی‌های مستمر و استفاده از کابل خود نگهدار سبب شد تا سیم‌ها لخت جمع‌آوری و کابل روکش‌دار جایگزین شود .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با بیان اینکه ۳۰ درصد شبکه‌های توزیع برق مازندران فرسوده است، گفت: برای بهسازی و نوسازی شبکه‌های توزیع فرسوده بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

شهابی با بیان اینکه در حال حاضر ۳ هزار و ۷۰۰ کیلووات مصرف برق در مازندران است، افزود: ذخیره برق ۵۰۰ مگاواتی در غرب مازندران و ایجاد نیروگاه پراکنده را در استان داریم که به‌زودی با شروع فعالیت پست ۴۰۰ مگاواتی در محور ساری- قائم‌شهر مشکل خاموشی استان حل می‌شود.

وی گفت: هدف اصلی شرکت توزیع برق در ایام تابستان امسال گذر از گرمای بیش از مدت مشابه سال قبل است.

وی افزود: اقدام ویژه شرکت توزیع برق مازندران اجرای طرح جهادی مدیریت کاهش تلفات از ۱۶٫۸۶ به ۱۳٫۲ درصد ناشی از مانورهای متعدد، جلوگیری و توقف از برق دزدی و انشعابات غیرمجاز است./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين