امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/12 - 12:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزارت آموزش و پرورش برای آموزش حقوق شهروندی در مدارس ابتدایی اعلام آمادگی کرد

معاون ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از آمادگی این وزارتخانه برای نهادینه سازی و آموزش حقوق شهروندی در مدارس ابتدایی خبر داد.

به گزارش بابل نوین، رضوان حکیم زاده عصر یکشنبه در نشست دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با نمایندگان و دستیاران امور حقوق شهروندی در وزارتخانه ها و استان ها درباره عملیاتی کردن منشور حقوق شهروندی در دولت دوازدهم، گفت: بهترین جایگاه برای نهادینه سازی حقوق شهروندی، وزارت آموزش و پرورش و دوره ابتدایی است.
وی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش گزارش دقیقی از اقداماتی که می تواند در زمینه آموزش حقوق شهروندی انجام دهد، تهیه کرده و حتی در دوره پیش دبستانی، اقداماتی را انجام دادیم.
حکیم زاده ادامه داد: ۹۹ درصد بودجه آموزش و پرورش صرف حقوق و دستمزد می شود بنابراین بسیاری ضروری است که سایر سازمان ها هم به آموزش و پرورش کمک کنند تا حقوق شهروندی از دوره ابتدایی در کودکان برای نسل فردا نهادینه شود.
نشست دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با نمایندگان و دستیاران امور حقوق شهروندی وزارتخانه ها و استان ها، فعالان حقوق شهروندی، نمایندگان سازمان های مردم نهاد و جمعی از برنامه سازان و فعالان رسانه ای، عصر یکشنبه در محل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد./ص

ایرنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين