امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/12 - 13:39 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تسهیلات ۹۰۰ میلیارد تومانی بانک ملی به مددجویان کمیته امداد

بانک ملی امسال متعهد به پرداخت ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به منظور ایجاد اشتغال و توانمند سازی مددجویان کمیته امداد شده است.

به گزارش بابل نوین،  فتاح رئیس کمیته امداد در این مراسم با اشاره به همکاری بانک ملی در پرداخت میزان تسهیلات به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، گفت: تعامل و همکاری بانک ملی با این نهاد موجب شده است که سقف تسهیلات پرداختی در سال جاری به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد. سال گذشته تعهد بانک ملی برای ارائه تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی ۳۰۰ میلیارد تومان بوده است که با افزایش ۳ برابری این مبلغ در سال جاری به ۹۰۰ میلیارد تومان رسید.

 فتاح با بیان اینکه  بانک ملی  در ۶ سال گذشته یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت کرده است، یادآور شد: با همکاری بانک ملی در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان، ۱۳۰  هزار خانوار تحت حمایت  این نهاد خودکفا شده و از چرخه حمایتی خارج شده اند.
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه این نهاد بازوی اجرایی نظام در امر ایجاد اشتغال مددجویان است، افزود کمیته امداد با  شناسایی و معرفی افراد نیازمند و واجد شرایط به بانک های عامل به منظور توانمند سازی  و خوداتکایی آنان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران نیز با اشاره به اینکه کمیته امداد الگوی موفق اشتغال زایی در کشور است گفت:بانک ملی ایران آمادگی دارد تا برای کمک به محرومان از تمامی ظرفیت های خود استفاده کند  و برای توانمندسازی مددجویان در کنار کمیته امداد باشد./ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين