امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/12 - 15:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان
تیم ما جوان شده و نیاز به زمان دارد

ابراهیم‌زاده: قصد جدایی داشتم اما مسئولان گسترش فولاد اجازه ندادند

مدافع - هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز معتقد است این تیم جوان شده و در فصل پیش رو نیاز به زمان دارد.
مسعود ابراهیم زاده

به گزارش بابل نوین، مسعود ابراهیم‌زاده در مورد ادامه حضورش در گسترش فولاد گفت: من یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارم که به همین خاطر باشگاه با جدایی‌ام موافقت نکرد. من از چند تیم پیشنهاد داشتم و واقعیت این است که می‌خواستم از گسترش فولاد جدا شوم، اما مسئولان باشگاه به هیچ وجه از موضع خود کوتاه نیامدند و در نهایت در گسترش فولاد ماندم. امیدوارم که فصل خوبی را با این تیم سپری کنم.

وی درباره کار کردن با لوکا بوناچیچ خاطر نشان کرد: من تا حالا با او کار نکرده‌ام و این اولین باری است که با بوناچیچ کار می‌کنم. ما با هم رابطه خوبی داریم و امیدوارم که یک فصل موفقیت‌آمیز را پشت‌سر بگذاریم. امسال تیم ما جوان‌تر شده و می‌بینید که بازیکنان جوانی به گسترش فولاد اضافه شده‌اند، به همین دلیل ما نیاز به زمان داریم.

مدافع – هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در پاسخ به سؤالی در مورد آخرین وضعیت داریوش شجاعیان اظهار داشت: داریوش هم وضعیتی مشابه با شرایط من دارد. او دو فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارد و مسئولان هم با جدایی شجاعیان موافقت نکرده‌اند. اگر شجاعیان برود، مسئولان باشگاه گسترش فولاد نمی‌توانند بهتر از او را به تیم بیاورند. شجاعیان از لحاظ فنی یک بازیکن قوی محسوب می‌شود که می‌تواند به تیم ما کمک کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين