امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/12 - 16:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان

محرز: آرسنال هنوز هیچ پیشنهادی به من نداده است

هافبک الجزایری روباه‌ها شایعاتی که درباره توافقش با آرسنال برای بازی در این تیم در فصل آینده منتشر شده است را تکذیب کرد.
ریاض محرز

به گزارش بابل نوین، ریاض محرز، هافبک لسترسیتی گفت افتخار می‌کند که از سوی آرسن ونگر سر مربی آرسنال مورد تمجید واقع شده است. او اما تأکید کرد که هنوز هیچ پیشنهادی از این مرد فرانسوی دریافت نکرده است.

ونگر اخیراً اعتراف کرد که به جذب برترین بازیکن لیگ برتر در فصل ۱۶-۲۰۱۵ تمایل دارد و محرز هم ماه گذشته از تمایل خود برای ترک لسترسیتی خبر داد. این بازیکن ۲۶ ساله اما در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی الهدف اعلام کرد که هنوز هیچ پیشنهادی دریافت نکرده است.

او گفت: مورد تعریف و تمجید واقع شدن از سوی ونگر که جزو سرمربیان بزرگ دنیای فوتبال است، برای من مایه افتخار است اما میان واژه‌ها، شایعات و یک پیشنهاد رسمی تفاوت بزرگی وجود دارد پس باید بگویم که هنوز هیچ پیشنهادی روی میز نیست.

محرز افزود: همان‌طور که ونگر گفت هنوز هیچ چیزی قطعی نیست پس من نمی‌توانم درباره این موضوع چیز زیادی بگویم. من و مدیر باشگاه تابستان سال گذشته توافق کردیم که اگر یک فصل دیگر در لسترسیتی بمانم، در پایان فصل او به من اجازه خواهد داد که بروم. فکر می‌کنم زمان رفتنم شده است. من در لسترسیتی هر چیزی که امکان داشت را تجربه کرده‌ام.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين