امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/13 - 13:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتشار مجوز فیلم پرحاشیه «قاتل اهلی»

به گزارش بابل نوین،  شورای پروانه نمایش در جلسه ۱۰ خرداد که با حضور اکثریت اعضای شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی برگزار شد، مجوز نمایش سه فیلم: ” اشنوگل” به تهیه کنندگی و نویسندگی ابراهیم اصغری و  کارگردانی  مشترک هادی حاجتمند- علی سلیمانی در ژانر دفاع مقدس،” شنل” به تهیه کنندگی علیرضا شجاع نوری و کارگردانی حسین کندری و نویسندگی  حمید رضا بابابیگی در ژانر اجتماعی و “قاتل اهلی” به تهیه کنندگی منصور لشکری قوچانی ،کارگردانی  و نویسندگی مسعود کیمیایی در ژانر اجتماعی صادر شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ گفته می شود مشکلات بین تهیه کننده و مسعود کیمیایی در خصوص فیلم «قاتل اهلی» برطرف شده است.

این فیلم به دلیل درگیری های میان عوامل فیلم و همچنین نشست خبری پر تنشی که داشت یکی از حاشیه ساز ترین آثار جشنواره فیلم فجر در سال ۹۵ بود.

اختلافات میان تهیه کننده و کارگردان به حدی بود که در نشست خبری این فیلم کاگردان و پسرش در یک سو و تهیه کننده کار در سویی دیگر نشسته و در خلال نشست با یکدیگر تقابل می کردند.

پرویز پرستویی نیز از جمله افرادی بود که با مسعود کیمیایی به مشکل برخورد و اعتراض خود را در قالب نامه ای خطاب به مردم علنی کرد.

موضوع اختلاف میان آن ها با کاگردان، ایجاد تغییراتی بود که بدون اطلاع تهیه کننده و بازیگر اتفاق افتاده بود، به طوری که پرستویی در نامه اش نوشته بود این اصلا آن فیلمی نیست که من بازی کردم، از اعتماد سوء استفاده شده و همه چیز را تغییر داده اند.

کیمیایی پس از اتمام زمان فیلمبرداری به صورت خودسر بخش های دیگری را خارج از فیلمنامه تصویر برداری کرده و به نسخه نهایی اضافه کرده بود.

گفتنی است این فیلم پرحاشیه از لحاظ ساختاری و محتوایی مورد توجه قرار نگرفت و واکنش ها به این فیلم ضعیف با عصبانیت پولاد کیمیایی و فحاشی او مواجه شد./ص

خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين