امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/13 - 13:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتشار جدیدترین آمارنامه دارویی

روابط عمومی سازمان غذا و دارو از انتشار جدیدترین آمارنامه دارویی توسط اداره کل نظارت بر دارو و مواد مخدر خبر دارد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه آمارنامه ۱۲ ماهه دارویی بنا به درخواست متعدد شرکت‌های دارویی و بر اساس آمار معمول و غیر ساختار یافته ارسالی شرکت‌های پخش جمع بندی می‌شود از انتشار جدید‌ترین آمارنامه دارویی در سایت سازمان غذا و دارو به آدرس www.fda.gov.ir خبر داد.

در بخشی از اطلاعیه روابط عمومی سازمان غذا و دارو آمده است: گرچه اداره کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو امور دارو بر اشکالات متعدد ناشی از ارسال اطلاعات ناصحیح برخی شرکتهای پخش واقف است لکن بسیاری از این اشکالات هنگامی مرتفع می‌گردند که تمامی شرکت‌ها و صاحبان محصول از طریق فرمت ارسالی آمارنامه و ارسال اطلاعات صحیح همت کنند.

بنا بر این گزارش آمارنامه آنلاین با فرمت جدید در کارتابل همه مدیران عامل و مسوولین فنی شرکت‌ها قرار گرفته است و از این پس هر شرکت می‌توانند فروش و موجودی داروهای خود در پخش‌ها را بمحض ارسال اطلاعات توسط پخش به سازمان مشاهده و کنترل نماید.

روابط عمومی سازمان غذا و دارو در پایان ابراز امیدواری کرد شرکت‌های با کنترل پیوسته این آمار و ارسال بازخوردهای سازنده به سازمان غذا و دارو، بتوانند اداره کل نظارت بر دارو و مواد مخدر را در تکمیل عاجل بخش آمارنامه در سامانه TTAC یاری نمایید.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين