امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/14 - 11:37 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تبریک استاندار مازندران بابت صعود تیم ملی به جام جهانی

استاندار مازندران با صدور پیامی راهیابی مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران را به مسابقات جام جهانی 2018 روسیه تبریک گفت.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی استانداری این استان، در پیام ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران آمده است: تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در سایه همدلی و تلاش جهادی موفق شد بار دیگر افتخار ارزشمندی را در تاریخ ورزش کشور ثبت کرده و در ایام ماه مبارک رمضان و ضیافت الهی زمینه شادی و نشاط مردم عزیز ایران اسلامی به ویژه مازندران قهرمان پرور را فراهم کند.

بازی های جذاب، بیاد ماندنی و بدون باخت و گل خورده ‘تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در راه صعود به جام جهانی روسیه، بیانگر اقتدار و صلابت و قدرت این تیم سرافراز و افتخار آفرین است.

استاندار مازندران در این پیام افزود: مطمئنا مردم عزیز و ورزش دوست که پشتوانه اصلی تیم ملی هستند با حضور همه جانبه و تشویق بازیکنان نقش مهمی در این پیروزی شیرین داشته اند.

در بخش پایانی این پیام تصریح شده است: اینجانب صعود تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جام جهانی روسیه را به مردم عزیز و شایسته ایران اسلامی به ویژه به مردم ورزش دوست و قهرمان پروراستان مازندران تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم شاهد استمرار این موفقیت ها و پیروزی ها در مسابقات جام جهانی روسیه نیز باشیم./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين