امروز : چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/14 - 11:50 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف ۴۷۳ میلیون ریالی سموم کشاورزی قاچاق در بابل

473 میلیون ریال سموم کشاورزی قاچاق در بابل کشف شد.

به گزارش بابل نوین،  سرهنگ جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان،از کشف ۴ هزارو ۶۴۸ قوطی و پاکت سم کشاورزی قاچاق به ارزش ۴۷۳ میلیون و۶۸۰ هزار ریال در این شهرستان خبر داد .

وی گفت: در راستای مقابله با عاملان تهیه و توزیع انواع کالاهای خارجی قاچاق ، ماموران انتظامی این شهرستان از فعالیت یکی از عاملان عرضه انواع سموم کشاورزی قاچاق در این شهرستان با خبر شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان بابل افزود: پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی و ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان با هماهنگی مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر کردند .

سرهنگ جعفری گفت: ماموران با همکاری نمایندگانی از اداره جهاد کشاورزی و اداره صنعت ، معدن وتجارت در بازرسی از محل نگهداری سموم کشاورزی توسط این متهم موفق به کشف ۴ هزارو ۶۴۸ قوطی و پاکت انواع سموم کشاورزی خارجی قاچاق شدند .

وی ارزش کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر۴۷۳ میلیون و۶۸۰ هزار ریال عنوان کرد و افزود: اموال کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان تحویل ، و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

وی با اشاره به این که کالاهای قاچاق معمولا از کیفیت پایینی برخوردار بوده و ممکن است موجب ضرر به چرخه طبیعت نیز شوند از مردم خواست: از مصرف کالاهای قاچاق که از استاندارهای لازم برخوردار نیستند خودداری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين