امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/15 - 11:08 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نیایش‌های کودکان کار برای پخش از رادیو ایران ضبط می‌شود

رادیو ایران در طرحی تازه به یاری کودکان کار شتافته و آنها را به رادیو ایران دعوت کرده است.

به گزارش بابل نوین،  شبکه رادیویی ایران در برنامه سحرگاهی خود میزبان کودکان کار می شود و در تلاش است تا حرکتی تازه برای این قشر آسیب دیده انجام دهد.

یدالله گودرزی  مدیر گروه فرهنگ واندیشه رادیو ایران گفت: تاکنون بیش از پانزده تن از کودکان کار آیتم های مختلفی را برای رادیو ایران ضبط کرده اند. از جمله آن که این کودکان نیایش های خود را باز گفته اند که در سحرگاه از رادیو ایران پخش می شود. آنها همچنین درباره سختی ها، دشواری ها، آرزوها و خواسته های خود سخن می گویند.

وی بیان کرد: طرح علمی و جامعه شناسانه مسائل کودکان کار از جمله موضوعات این برنامه است. تفهیم این موضوع که آنچه کودکان کار بیشتر از هر چیزی به آن نیازمندند توجه، وقت گذاشتن و حمایت معنوی از آنها است. از این رو هر فردی می تواند با یک کار معنوی و وقت گذاشتن برای این کودکان، از آنها حمایت کند.

رادیو ایران بخش «فرزندان ایران» را برای کودکان کار اختصاص داده است و در این حرکت از چهره های رادیو ایران مثل مریم نشیبا، علی رضا جاویدنیا، فاطمه آل عباس، داوود حیدری بهره می گیرد و با شعار «رادیو ایران، حامی کودکان کار» اقدام به تولید چند آگهی خدمات اجتماعی کرده است که در طول ماه مبارک رمضان پخش می شود.

جمعیت امام علی (ع) از جمله مشارکت کنندگان این طرح رادیو ایران است.

خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين