امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/17 - 20:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ذات آمریکا قلدری و غارتگری است

آیت‌الله نوری‌همدانی: مسئولان در مقابل نقض برجام توسط آمریکا اقدام متقابل کنند

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ذات آمریکا قلدری، جنایت، خیانت و غارتگری است، گفت: همه دیدیم چگونه سنا برجام را نقض می‌کند، آنان برای هیچ کشوری حقوقی قائل نیستند، ما از مسئولان به‌جد می‌خواهیم سکوت نکنند، اقدام متقابل انجام دهند تا عزت کشور حفظ شود.
مراسم کلنگ زنی مهمانسرای خادمین حرم حضرت علی و حضرت ابوالفضل با حضور آیت ا... نوری همدانی

به گزارش بابل نوین، به‌نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی امروز در دیدار تعدادی از بسیجیان، هوشیاری در مقابل توطئه‌های دشمن را ضروری دانست و اظهار داشت: کسانی که سخن اختلاف‌انگیز بزنند‌، جامعه را دوقطبی کنند و کشور را از وحدت که از ضروریات جامعه امروز ما است دور کنند، بی‌تردید در حال خیانت هستند. این کشور ولی فقیه دارد و این حکومت با نظامی که در رأس آن ولی فقیه ذکرشده با رأی ۹۸درصدی مردم قبول شده است.

استاد برجسته حوزه علمیه افزود: عده‌ای در سخنرانی‌ها مکرر از امام و ولی فقیه صحبت می‌کنند، ولی در عمل خلاف فرمایش ایشان انجام می‌دهند، اگر معنای ولی فقیه را نمی‌دانید حداقل به درس‌های ولایت فقیه امام راحل مراجعه کنید تا بفهمید ولی فقیه چیست و چه اختیاراتی دارد.

وی ادامه داد: در جامعه وحدت عملی می‌خواهیم، عملاً پشت سر ولی فقیه باشیم نه‌فقط در سخنرانی یک جلسه بگوییم در جای دیگری سخنرانی خلاف آن را داشته باشیم و جامعه را به اختلاف ببریم.

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه هرکسی به هر بهانه‌ای بخواهد نظام را تضعیف و خون شهدا را پایمال کند و امنیت ما را خدشه‌دار کند، مردم سکوت نخواهند کرد، گفت: مردم با کسی عهد و پیمان نبسته‌اند، اگر کسی بخواهد ارزش‌های اسلامی و انقلابی آنان را زیرسؤال ببرد، تحمل نمی‌کنند؛ پس به‌جای طرح مسائل اختلاف‌انگیز همه حول محور رهبری وحدت داشته باشیم و انقلاب را با تمام شاخص‌ها و آرمان‌های آن حفظ کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تولید و اشتغال را برای معیشت مردم و کار جوانان جدی بگیریم و کشور مقتدر ایران را با عزت و سربلندی حفظ کنیم، نگاه به خارج از کشور نداشته باشیم.

مرجع تقلید شیعیان تأکید کرد: نباید دل‌خوش به آمریکا باشیم، آمریکا ذاتش قلدری و جنایت و خیانت و غارتگری است و همه دیدیم چگونه سنا برجام را نقض می‌کند، آنان برای هیچ کشوری حقوقی قائل نیستند. ما از مسئولان به‌جد می‌خواهیم سکوت نکنند، اقدام متقابل انجام دهند تا عزت کشور حفظ شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين