امروز : دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/17 - 20:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان
کاش حرمت مربی را حفظ می‌کردند/۸ نفر بودند اما ۷ رأی اعلام کردند

انوشیروانی با انتقاد از شورای فنی: فدراسیون مثل رستمی به سایر ستاره‌ها هم مربی اختصاصی بدهد/ ورزشکارسالاری را جزو محاسن ورزش کردند

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: از ابتدا گفته بودند با ورزشکارسالاری مقابله خواهد شد و در مدیریت وزنه‌برداری این موضوع جایی ندارد و محل ایراد است اما اکنون گویا ورزشکارسالاری جزو محاسن ورزش شده است.
مسابقات وزنه برداری دسته+105 کیلوگرم _ المپیک ریو 2016

به گزارش بابل نوین،  سجاد انوشیروانی در خصوص تصمیم اخیر شورای فنی فدراسیون وزنه‌برداری مبنی بر تمرینات اختصاصی کیانوش رستمی با مربی اختصاصی جهت حضور در مسابقات جهانی عنوان کرد: نظر قطعی خودم را به‌زودی اعلام می‌کنم اما پیشنهادی دارم؛ اگر این روش خوب است و با توجه به صورت‌جلسه شورای فنی که گفته شده کیانوش رستمی خاص است و با تمام احترامی که برای ورزشکاران و باقی نفرات قائلم چرا سایر قهرمانان این حق را نداشته باشند تا به این شکل کار کنند  و مربی اختصاصی داشته باشند؟

وی افزود: من این را تنها یک توجیه می‌دانم و از شورای فنی می‌خواهم در تصمیم خود تجدیدنظر کرده یا به سایر قهرمانان که این حق را دارند نیز چنین حقی داده شود و با آنها هم به همین شکل برخورد شود.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری خاطرنشان کرد: از ابتدا گفته بودند که با ورزشکارسالاری مقابله خواهد شد و در مدیریت وزنه‌برداری این موضوع جایی ندارد و محل ایراد است اما اکنون گویا ورزشکارسالاری جزو محاسن ورزش شده است و اینکه ورزشکار خودش تصمیم بگیرد، عملی است که جزء حُسن‌ها به حساب می‌آید. کاش حداقل حرمت و جایگاه کادر فنی حفظ می‌شد و این‌گونه گزینه ورزشکارسالاری تبدیل به یک حُسن نمی‌شد.

انوشیروانی ادامه داد: در صورت‌جلسه‌ای که تصمیم شورای فنی در آن به من ابلاغ شده تعداد نفراتی که حق رأی دارند ۸ نفر اما تعداد آرای ثبت‌شده ۷ است و این برای من عجیب بود. گزینه اول رأی‌گیری این بود که رستمی خودش به‌دلیل خاص بودن برای خودش مربی انتخاب و جدا از تیم و نفرات تمرین کند و گزینه دوم هم این بود که وی مانند تمام نفرات و وزنه‌برداران اردویی که در کل جهان ترتیب می‌شود زیر نظر کادر فنی و در بدنه تیم ملی کار کند تا انسجام تیم ملی حفظ شود، جالب است که در این رأی‌گیری ۸ نفر رأی دادند که از این تعداد ۴ نفر به گزینه اول و ۴ نفر به گزینه دوم رأی دادند اما در کمال تعجب برای گزینه دوم تنها ۳ نفر ثبت شده است البته گزینه سومی هم برای رأی‌گیری وجود داشت که در صورت‌جلسه عنوان نشده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با شرایط موجود آیا امکان استعفایش از سرمربیگری تیم ملی وجود دارد یا خیر گفت: در خصوص ماندن یا نماندن در روزهای آینده نظرم را اعلام می‌کنم اما اکنون مهم حفظ شأن و جایگاه کادر فنی است.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در ارتباط با برخی از شرایطی که برای ادامه همکاری به‌عنوان سرمربی تیم ملی داشته اظهار داشت: تمام گزینه‌هایی که اعلام کردم و شروطی که وجود داشت حداقل شرایط برگزاری اردوها هست که در تمامی تیم‌های ملی مواردی اولیه، ملموس و قابل اجراست و مواردی هستند که ما پیش از این برای المپیک و سایر مسابقات نداشتیم و قطعی هم نبود اما اکنون این موارد که موارد اولیه برگزاری اردوهاست باید اجرایی شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين