امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/18 - 14:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل خبر داد

دستگیری فروشنده مواد‌مخدر توسط بسیجیان و رد پیشنهاد رشوه میلیونی

سرهنگ محمدپور فرمانده سپاه بابل خبر از دستگیری فروشنده سرشناس مواد مخدر اهل بابلسر شب گذشته توسط بسیجیان در این شهرستان داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه بابل در گفت‌و گو با خبرنگار ما از دستگیری فروشنده سرشناس موادمخدر شب گذشته توسط بسیجیان این شهرستان خبر داد.

وی افزود: بسیجیان ولایتی همیشه و در همه حال آمادگی لازم برای خدمت کردن به جامعه را دارند و در راستای تامین امنیت اجتماعی و فرهنگی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: در شب بیست‌و سوم ماه مبارک رمضان حوالی ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه بسیجیان جان برکف سپاه این ناحیه در اقدامی ضربتی در محدوده شهر امیرکلا به خودرویی حامل ۵ نفر شامل دو مرد، دو زن و یک کودک مشکوک شدند که در حال خرید و فروش موادمخدر بودند.

این مقام مسئول تصریح کرد: این تیم بسیجیان شهرستان بابل پس از اقدام عملیاتی با مقاومت و درگیری فرد مزبور که “م.ف” از فروشندگان سرشناس موادمخدر اهل بابلسر بود مواجه و در نهایت نامبرده را دستگیر و به مراجع انتظامی تحویل دادند.

سرهنگ محمدپور افزود: مقدار مواد کشف شده ۳۸ گرم از نوع شیشه و یک گرم تریاک بود و پس از دستگیری، شخص نامبرده در حین انتقال به کلانتری پیشنهاد یک میلیون تومانی رشوه به این تیم از بسیجیان داده می‌شود که ضمن رد کردن این عمل ناپسند این موضوع نیز صورت جلسه شد.

وی در پایان گفت: با تشکر از همکاری عوامل نیروی‌انتظامی در شهرستان بابل باید از بسیجیان زحمت‌کشی که بدون هیچ چشم‌داشتی و برای رضای خدا حتی در شب‌های پر فیض قدر نیز به وظیفه انسانی و دینی خود عمل می‌کنند و به دنبال ایجاد امنیت و آرامش در جامعه هستند تقدیر کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين