امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/20 - 20:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایران امروز در اوجِ اقتدار است/انتقام خون شهدای ترور را از داعش گرفتیم

به گزارش بابل نوین، محمدامین رضازاده مدیرکل سیاسی وزارت کشوردر واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران به مقرّ فرماندهی تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه اظهار داشت: اگر بخواهیم به دفاع از مرز‌های خارجی کشورمان بپردازیم طبیعی است که این توانایی و اقدام از سوی نیرو‌های نظامی از جمله سپاه انجام می‌شود چراکه آن‌ها از داخل و خارج از مرز‌های کشور دفاع می‌کنند.

وی افزود: پیام عملیات موشکی سپاه این است که گروه‌های تروریستی و معاند باید بدانند که ایران با کشور‌های دیگر متفاوت است و انتقام خون شهدای اخیر تهران را از عاملان این حادثه می‌گیرد.

مدیر کل سیاسی وزارت کشور ادامه داد: پیام‌های متعدد دیگری از طریق این عملیات موشکی به دشمنان در کشور‌های دیگر منتقل می‌شود به این معنا که تروریست‌ها نمی‌توانند در ایران اقدام تروریستی انجام دهند و ما می‌توانیم از کیان ایران دفاع کنیم.

رضازاده با بیان اینکه مردم در انتخابات گذشته حمایت خود را از نظام نشان داده‌اند، خاطرنشان کرد: در ۳۰ سال گذشته جنگی نابرابر به ایران تحمیل شد اما خوشبختانه امروز در اوج اقتدار هستیم و برای دفاع از کشور در کنار قدرت نرم قدرت سختی داریم و می‌توانیم براساس آن در برابر دشمنان از کشورمان دفاع کنیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين