امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/21 - 14:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان

عذرخواهی تهیه‌کننده «زیر پای مادر» در واکنش به حاشیه‌های نشست خبری سریال

تهیه‌کننده «زیر پای مادر» در واکنش به حاشیه‌های نشست خبری هفته گذشته سریال مذکور طی یادداشت کوتاهی از ساهالی رسانه عذرخواهی کرد.

به گزارش بابل نوین، در یادداشت زینب تقوایی آمده است:فارغ از تمام صف‌بندی‌هایی که بعد از نشست خبری «زیر پای مادر» اتفاق افتاد و احترام فراوانی که برای همه دوستان هنرمند و رسانه‌ای قائلم ، بر خود واجب دیدم که به عنوان نماینده پروژه و تهیه‌کننده سریال از همه بزرگواران و اصحاب رسانه که با علاقه و انرژی مثبت به این ضیافت دوستانه تشریف آوردند تشکر کنم.

همچنین به خاطر حاشیه‌ایی که در دقایق پایانی مراسم-که علاقه‌ای به واکاوی آن در اینجا ندارم_ از برادر بزرگوارم جناب آقای محمد حجت‌الاسلامی که در جریان این اتفاق، شخصیت وارسته ایشان برای بنده و همه اهالی رسانه اثبات شد، دلجویی می‌کنم.

در نهایت امیدوارم محیط مدارا، ادب و دوستی در همه مناسبات اجتماعی به خصوص عرصه فرهنگ و هنر گسترده‌تر شود و خبرنگاران دلگیر از ماجرای اخیر، با گذشت و سعه صدر دوباره، بر جایگاه رفیع خود صحه بگذارند. خبرنگاران و روزنامه نگارانی که همواره پرتلاش و صادقانه در تعاملی سازنده و مفید با اهالی هنر، به خدمت‌رسانی در عرصه خبر و اطلاع‌رسانی و ارتقای سطح فرهنگ و هنر جامعه می‌کوشند./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين