امروز : شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/21 - 19:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فریبا: اکنون ماه‌عسل کادرفنی است

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال می‌گوید که حضور میک در تمرینات به این تیم در فصل آینده کمک خواهد کرد.

به گزارش بابل نوین، بهتاش فریبا درباره شرایط استقلال در شروع تمرینات گفت: سه روز از شروع تمرینات استقلال می‌گذرد و در ابتدای فصل روزهای ابتدایی به جمع کردن بازیکنان و تکمیل شدن تیم اختصاص دارد. در حال حاضر امید ابراهیمی تنها مصدوم استقلال است و بقیه بازیکنان در اختیار کادرفنی هستند. میک مک درموت نیز به کادرفنی ما اضافه شده است. بازیکنان روحیه بالایی دارند و تمرینات جدیدی نیز به آنها داده شده تا با شادابی به استقبال فصل بروند.

او افزود: بازیکنان صبح امروز (چهارشنبه) وزنه زدند و عصر نیز یک جلسه تمرین خواهند داشت. برنامه تمرینی تیم مشخص شده و در بعضی از روزهای دو جلسه تمرین خواهیم داشت تا آماده لیگ شویم.

فریبا عنوان کرد: نام دوران پیش فصل را برای کادر فنی ماه عسل گذاشته‌ام. هر چند در این دوران بازیکنان فشار زیادی را تحمل می‌کنند و سخت ترین روزهای فصل را سپری می‌کنند، اما کادرفنی به دلیل عدم برگزاری مسابقات فشار کمتری را تحمل می‌کند و اکنون ماه عسل آنهاست. ما در دهه اول تیر ماه در تهران تمرینات خود را پیگیری می‌کنیم و بعد از آن راهی ارمنستان می‌شویم تا ضمن برگزاری اردو، یک یا دو بازی دوستانه داشته باشیم.

مدیرفنی تیم استقلال در خصوص نقل‌وانتقالات این تیم، گفت: نقل‌وانتقالات خوبی داشتیم. از آقایان افتخاری و توفیقی تشکر می‌کنم و به قول آقای منصوریان تیم نقل و انتقالاتی ما در تابستان خوب عمل کردند. یکسری از بازیکنان البته در پایان قرارداد خود بودند و حضور یا عدم حضور آنها دست باشگاه نیست و می‌توانند برای آینده خود تصمیم بگیرند. کاوه رضایی نیز از این دست از بازیکنان بود که یک سال برای ما زحمت کشید و در نهایت ترجیح داد راهی فوتبال اروپا شود و ما نیز برای او آرزوی موفقیت داریم.

فریبا افزود: پیش از این به آقای منصوریان گفته بودم که روی منتظری حساب باز نکند. در قطر که ما وضعیت منتظری و جباری را دیدیم و حرف های آنها را شنیدیم، به منصوریان گفتم آنها به آسانی قطر را رها نمی‌کنند و با یک پیشنهاد معمولی نیز در این کشور می‌مانند. آرامش، امکانات و راحتی خانواده بازیکنان از عواملی است که باعث می‌شود قطر را رها نکنند. در هر صورت ما یک بازیکن در دفاع وسط لازم داریم و باید در روزهای آینده جذب کنیم.

وی درباره اضافه شدن میک مک درموت به استقلال گفت: او قطعاً به ما کمک می‌کند. او سال‌هایی در ایران حضور داشته و کی‌روش هم الکی دست روی کسی نمی‌گذارد. او قطعاً بدنساز بزرگی است و در امور فنی نیز تجربه کافی برای کمک به ما را دارد و در سال جاری کمک استقلال خواهد بود./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين