امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/21 - 20:24 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیروانی: فدراسیون و کی‌روش آینده نگری کردند

سرمربی تیم امید ایران گفت: بدون شک در دراز مدت فوتبال ایران می تواند بهره لازم را از شایستگی های جوانانش ببرد.

به گزارش بابل نوین، امیرحسین پیروانی درباره انتخاب جمع زیادی از بازیکنان تیم جوانان ایران حاضر در رقابت های جام جهانی در فهرست تیم امید عنوان کرد:فدراسیون فوتبال نگاه بلند مدتی به تیم های پایه ای  دارد و با آینده نگری برنامه ها را پیش می برد.ما پس از جلساتی که با آقای کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی داشتیم، با تصمیم وی،با تیمی که عمده نفرات آن را زیر ۲۰ ساله ها تشکیل می دهند در مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا شرکت می کنیم.در واقع این تصمیم آینده نگری فدراسیون و کی روش را نشان می دهد.

وی افزود: در فهرستی که برای تیم امید اعلام کرده ایم،۲۱ بازیکن نفراتی هستند که در تیم ملی جوانان حضور داشتند و بدین ترتیب زیر ۲۰ سال محسوب می شوند. در واقع از این فهرست ۲۶ نفره،فقط ۵ بازیکن زیر ۲۳ سال هستند و عمده نفرات تیم را بازیکنان زیر ۲۰ سال تشکیل می دهند. شاید در مقطع فعلی، این تصمیم ریسک محسوب شود اما بدون شک در درازمدت فوتبال ایران می تواند بهره لازم را از شایستگی های این جوانان ببرد.

پیروانی خاطرنشان کرد:تیم امید ایران مسابقات حساس و بسیار مهمی را در سال های آتی در پیش دارد و چه بهتر  جوانانی که در  مقاطع بعدی می توانند حائز شرایط سنی مناسب حضور در تیم باشند از هم اکنون فرصت بازی در کنار یکدیگر و کسب تجربه در مسابقات مختلف را کسب کنند.من به شخصه سخت امیدوارم که ثمره این تصمیم بزرگ را در سال های آتی ببینیم./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين