امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/22 - 14:14 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده اسبق لشکر 25 کربلای مطرح کرد

حضور در راهپیمایی روز قدس یعنی دفاع از حملات موشکی سپاه علیه داعش

فرمانده اسبق لشکر 25 کربلای مازندران گفت: سربازان سپاه پاسداران برای شادی دل مردم تلنگر کوچکی به داعشیان زدند تا غمی که از ترورهای اخیر در دل مردم افتاد از بین رود و حضور در راهپیمایی روز قدس یعنی دفاع از حرکتی که بچه‌های سپاه انجام دادند.

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، سردار علیجان میرشکار در حاشیه یادواره شهدای سادات‌محله بابل در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: با شیطنت‌های اخیر استکبارجهانی در منطقه، مردم ایران اسلامی بهتر از ما می‌دانند که باید حضورشان در راهپیمایی روز قدس امسال پررنگ‌تر از همیشه باشد.

وی افزود: همه می‌دانند دشمنان اسلام تفرقه‌ای که بین مسلمانان ایجاد کردند برای آسایش و آرامش رژیم صهیونیستی است و ما نمی‌گذاریم این حرکت صهیونیستی آمریکایی ادامه داشته باشد.

فرمانده اسبق لشکر ۲۵ کربلای مازندران با اشاره به سابقه تاریخی مبارزه ایرانی‌ها با رژیم غاصب صهیونیستی گفت: اینطور نیست که مردم ما فقط بعد از انقلاب اسلامی ایران وارد مبارزه با رژیم صهیونیستی و اسرائیل شده باشند در گذشته تاریخ ایران آیت‌الله کاشانی اولین نفری بود که علیه رژیم صهیونیستی موضع گرفت و حسابی باز کرد در آن مقطع که مردم از نظر مالی کمک کنند به مبارزین فلسطینی علیه صهیونیست‌های غاصب.

میرشکار تصریح کرد: حضرات آیات میلانی، گلپایگانی و قروی از سالی که اعراب و اسرائیل غاصب جنگ را شروع کردند به پشتیبانی عزیزان فلسطینی وارد میدان شدند، خدا رحمت کند شهید نواب صفوی را وقتی می‌خواست تشکیلاتش را معرفی و راه‌اندازی کند یکی از بندهایش عهدنامه‌اش مبارزه با استکبار جهانی بود و بیان کرد باید مسئله فلسطین از عرب و عجم خارج شود.

وی افزود: مردم ما از سال ۴۲ این مبارزه را آغاز کردند و در ادامه حضرت امام راحل و مردم انقلابی ما بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای تداوم آن راه حمایت از مظلومان عالم روزقدس را ایجاد کردند و با شناخت بیشتری که از اسرائیل پیدا کردند هر سال پرتوان‌تر حضور پیدا کردند.

این فرمانده دفاع مقدس تاکید کرد: با توجه به تفرقه‌‌ای که دشمنان اسلام در حال ایجاد آن در منطقه هستند مردم هوشیار و بصیر ان‌شا‌ءالله بزرگترین راهپیمایی روز قدس بعد از انقلاب را امسال برپا خواهند کرد.

میرشکار با اشاره به حملات موشکی اخیر به مواضع داعش از سوی هوا فضای سپاه اظهار کرد: سربازان سبزپوش سپاه پاسداران برای شادی دل مردم نه سیلی بلکه تلنگر کوچکی به داعشیان زدند تا غمی که از ترورهای اخیر در دل مردم افتاد از بین رود و حضور در راهپیمایی روز قدس یعنی دفاع از حرکتی که بچه‌های سپاه انجام دادند.

وی ادامه داد: الحمدالله برخلاف برخی آقایان که دلشان نگران آن بود که چرا روی موشک‌ها نوشتید مرگ بر اسرائیل و حتی این آقا این را نمی‌دانستند که این موشک‌ها ۱۰ سال پیش ساخته شده بود که اگر الان ساخته می‌شد قطعا روی آن می‌نوشتند اسرائیل ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند.

فرمانده اسبق لشکر ۲۵ کربلای مازندران در پایان گفت: امروز شاهد آن هستیم که اسرائیلی می‌خواست نیل تا فرات را بگیردخودش را نمی تواند تامین کند و باید بگویم اسرائیل نابود شد، و این آرامش اندک‌شان گذرا است و آن را هم از آن‌ها می‌گیریم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين