امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/22 - 15:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کسب رتبه پنجم مسابقات قرآن الجزایر توسط محمدعلی اسلامی

شب گذشته با برپایی مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی قرآن الجزایر، محمدعلی اسلامی، نماینده کشورمان موفق به دریافت رتبه پنجم در رشته حفظ کل قرآن کریم شد.

محمد علی اسلامی حافظ قرآن

به گزارش بابل نوین، شب گذشته، ۳۱ خردادماه مطابق با ۲۷ رمضان مراسم اختتامیه مسابقات بین‌المللی الجزایر در مسجد الکبیر الجزیره برگزار شد.
در این مراسم با حضور نخست وزیر و روئسای مجلس از حایزین مقام اول تا پنجم تجلیل شد و در رشته حفظ کل قرآن به ترتیب حافظان کشورهای بنگلادش، اردن، لیبی، سوریه و ایران مقام‌های اول تا پنجم را به دست آوردند.
محمدرضا ستوده نیا
مراسم افتتاحیه این مسابقات ۲۷ خردادماه در کاخ همایش‌های «الصنوبر البحری» در الجزیره، پایتخت الجزایر با حضور «محمد عیسی»، وزیر امور دینی، «الهادی ولد علی»، وزیر جوانان و ورزش، «عبدالغنی زعلان»، وزیر حمل و نقل و مشاغل عمومی الجزایر، شخصیت‌های رسمی و سیاسی، برخی دیپلمات‌ها، علمای دینی الجزایر و کشورهای اسلامی متعدد و شرکت‌کنندگان در این مسابقه برگزار شد.
به نفرات برگزیده مسابقات بین‌المللی قرآن الجزایر به ترتیب نفر اول یک میلیون دینار الجزایر، نفر دوم ۸۰۰ هزار دینار و نفر سوم ۵۰۰ هزار دینار الجزایر، همچنین جوایزی به رسم یادبود به دیگر شرکت‌کنندگان اهداء شد.
محمد علی اسلامی حافظ قرآن
«محمدرضا ستوده‌نیا» به عنوان استاد راهنما، محمدعلی اسلامی، نماینده کشورمان را در این سفر همراهی می‌کرد.
سال گذشته این مسابقات اوایل تیرماه برگزار شد و نماینده کشورمان در این مسابقات، موفق به کسب رتبه‌ای نشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين