امروز : شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/22 - 19:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان

معنوی نژاد: بازی کردن درکشور صاحب والیبال روز دنیا باعث افتخار است

ملی پوش والیبال گفت: هدفم از حضور در ایتالیا پول نیست چراکه در ایران پول بیشتری می گرفتم.

به گزارش بابل نوین، محمد جواد معنوی نژاد ملی پوش والیبال در گفت و گو با رادیو ورزش درباره حضورش در تیم ورونای ایتالیا گفت: مقدمات اولیه برای حضورم در ورونا فراهم شده است. تا چند روز دیگر نیز توافقات نهایی در این خصوص انجام می گیرد. فعلا لازم نیست به ایتالیا بروم و قرارداد به صورت ایمیل برایم ارسال می شود.

علت پیوستن وی به یک تیم ایتالیایی را این گونه توضیح داد: باعث افتخار هر ورزشکاری است که در کشوری بازی کند که صاحب والیبال روز دنیاست. در حال حاضر ترجیح می دهم بیشتر یاد بگیرم و تجربه های متفاوت تری را به واسطه حضور در ایتالیا و بازی با تیم ها و بازیکنان بزرگ بدست بیاورم. اگر به پول فکر می کردم به ایتالیا نمی رفتم چون در لیگ ایران پول خوبی داده می شود.

معنوی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا با گربیچ سرمربی تیم ورونا که در حال حاضر سرمربی تیم صربستان است، مستقیم صحبت کرده است یا خیر اظهار داشت: خیر من هنوز به طور مستقیم او را ملاقات نکرده ام. زمانی که او تهران را ترک کرده بود اقدامات لازم برای حضور من در تیمش را انجام داده بود.

بازیکن فصل گذشته تیم پیکان تصریح کرد: از چند تیم ایتالیایی دیگر نیز پیشنهاد داشتم اما با مشورت با خانواده و تعدادی از بزرگان پیشنهاد ورونا را قبول کردم. مطمئنا دوری از کشور و خانواده ام سخت خواهد بود اما من این سختی را به جان می خرم./م

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين