امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/23 - 2:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر مسؤول روزنامه کیهان در بابل:

برجام نمونه شکست‌خورده اعتماد به آمریکاست/ موشک‌باران سپاه علیه داعش تودهنی محکمی بر دهان آمریکا و آل‌سعود بود

مدیر مسؤول روزنامه کیهان گفت: برجام نمونه شکست خورده اعتماد به آمریکا است و دادن همه امتیازهای نقد و گرفتن مشتی وعده نسیه از مصادیق اعتماد به آمریکا بود.

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، حسین شریعتمداری نماینده ولی‌فقیه در موسسه کیهان شامگاه پنج شنبه اول تیرماه در هجدهمین گردهمایی سالانه نیروهای انقلاب شهرستان بابل با اشاره به  وضعیت حساس امروز کشور اظهار کرد: باید بگویم شرایط کنونی کشور خطیر است اما به هیچ‌وجه بحرانی نیست اما باید توجه کنیم که عده‌ای در کشور به دنبال بحرانی نشان دادن کشور در جهت سازش با دشمنان گذر از شاخصه‌های انقلاب هستند.

وی افزود: امروز زمان زایش و زوال در مسیر انقلاب است و با دستاوردهای قدرتمند گذشته امروز در سطح جهان حرف‌های زیادی برای گفتن داریم اما جوانه‌های انقلاب ما را در مسیر نورانی راه امام امیدوار کرده است.

مدیر مسؤول روزنامه کیهان ادامه داد:در زمانی که انقلاب ما قدرتمندتر از گذشته در نقطه‌ای بلند در جهان ایستاده است شتاب بیشتر و شدت کینه توزی‌های دشمنان نشان می‌دهد مسیر ما درست است.

شریعتمداری تصریح کرد: امروز ایران مورد توجه جهان است و قدرت‌های بزرگ برخلاف قبل از انقلاب، حساب ویژه‌ای روی ما باز کرده‌اند، هزینه سازش در شرایط کنونی به مراتب بیشتر از مقاومت و ایستادگی است و ما در نقطه اوج انقلاب قرار داریم و مبادا نیروهای انقلابی تحت‌القائات دشمنان و برخی عناصر داخلی آن‌ها، اجازه دهند که این عظمت به راحتی فروخته شود.

وی با اشاره به طرح مارپیچ سقوط گفت: یکی از طراحی‌های دشمنان برای انقلاب در زمان کنونی طرح مارپیچ سقوط است که دیواره‌ها و پایه‌های آن را رسانه‌های گروهی دشمن و پیاده نظام آن‌ها در داخل شکل می‌دهند و هدف از طرح پیچ سقوط احساس در اقلیت بودن نیروهای انقلاب بود.

این فعال رسانه‌ای هدف تاکید کرد: نیروهای انقلابی به هیچ وجه نباید پرچم خود را پایین بکشند زیرا سابقه آن‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها اهل کار، فداکاری و ایثار برای کشور هستند و این عرصه نباید از حضور آن‌ها خالی شود در واقع نیروهای انقلابی همواره باید شاخصه‌های انقلابی را از مسؤولان مطالبه کنند و با صدای بلند مطالبات انقلاب را فریاد بزنند.

شریعتمداری ادامه داد: دومین هدف طرح پیچ سقوط را انگاره‌سازی از برخی واقعیت‌های موجود بود و برخی‌های به دنبال وارونه نشان دادن فتنه۸۸ و می‌خواستند این جنایت بزرگ را عوض کنند.

وی  افزود: تحریف کلام و سیره امام راحل، تحریف آموزه‌های دین، تحریف برخی از عناصر پیش‌رونده انقلاب مانند عنصر شهادت‌طلبی و وارونه نشان دادن برخی واقعیت‌های تاریخی اسلام در این راستا است و می بینیم که با شباهت‌سازی وضعیت امروز کشور در مواجه با دشمنان در جنگ صفین بگویند مالک انقلاب به کنار عمود خیمه معاویه رسیده است و از این رو از جبهه دشمن سروصداهای زیادی شنیده می‌شود.

این کارشناس برجسته مسائل سیاسی با ابراز تاسف از وضعیت برخی نگرشی خواص گفت: متاسفانه عده‌ای در کشور می‌خواهند تا مالک انقلاب از کنار خیمه معاویه برگردد اما این بار برخلاف جنگ صفین امام انقلاب اجازه بازگشت معاویه را حتی با فشارهای زیاد عناصر داخلی نمی‌دهد و واضح است که شعار راه افتادن جنگ در صورت عدم انتخاب کاندیدای مورد نظر در ایام تبلیغات انتخابات دروغی برای انحراف افکار عمومی عبود، این شعار یک شعار بی‌اساس و بی‌پایه بود زیرا استراتژی آمریکا از سال ۲۰۰۹ میلادی راه‌اندازی جنگ نیابتی به جای ورود مستقیم به عرصه نظامی است و تنها ۲۴ ساعت بعد از انتخابات بی‌پایه بودن ادعای مدعیان برداشتن سایه جنگ از کشور با تهدید جنگ علیه ما آشکار شد.

وی با اشاره به قدرت نظامی ایران اسلامی اظهار کرد: قدرت نظامی امروز کشور در بهترین وضعیت در طول تاریخ است و فرستادن پیام ضعف برای دشمن موجب جری و گستاخ شدن آن‌ها می‌شود، متاسفانه هم در دوران مذاکره و هم بعد از آن بارها از سوی مسؤولان اجرایی کشور این پیام برای طرف مقابل ما فرستاده شد.

شریعتمداری ادامه داد: موشک‌های سپاه و حضور مردم در صحنه اقتدار می‌آورد، برخی‌ها که نمایش شهر موشکی را در مناظرات انتخاباتی بر نمی‌تافتند پس از نمایش اقتدار موشک‌های ما در حمله به مقر داعش، بر خلاف مواضع گذشته خود آن را تایید کردند و موشک باران سپاه علیه مواضع داعش در پاسخ به حملات تروریستی آن‌ها تو دهنی محکمی بر دهان آمریکا و آل‌سعود بود.

نماینده ولی‌فقیه در موسسه کیهان افزود: برجام نمونه شکست خورده اعتماد به آمریکا است و دادن همه امتیازهای نقد و گرفتن مشتی وعده نسیه از مصادیق اعتماد به آمریکا بود.

وی در پایان نبرد میان جمهوری اسلامی ایران و آمریکا را در هویت اعتقادی و ماهیت حکومت ها دانست و گفت: حاکمیت اسلام ناب ظلم‌ستیز است و دشمن مستکبر و در راس آن آمریکا از این روحیه و از این ماهیت وحشت دارد، درگیری میان ما و استکباری جهانی هنگامی به پایان می‌رسد که یا ما از حاکمیت اسلام ناب دست بکشیم یا ماهیت آمریکا عوض شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين