امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/23 - 17:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه بابلکنار:

سپاه برخی را ببندد به موشک بروند با داعش مذاکره کنند/رییس جمهور محترم به‌جای تئوری‌پردازی به وظایف خود عمل کند

امام‌جمعه بابلکنار گفت: آن‌هایی که می‌گفتند بجای مبارزه با داعش با آن‌ها مذاکره کنیم، سپاه آن‌ها را ببندد به موشک بروند با داعش مذاکره کنند.

به گزارش بابل نوین، ‍ حجت‌الاسلام عباس بابائیان در خطبه‌های نمازجمعه امروز بابلکنار با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: مسئولین همچون امام(ره) و مقام معظم رهبری در برابر استکبار جهانی موضع واحد داشته باشند و بدانند که فقط گزینه مقاومت نتیجه خواهد داد.

وی افزود: برخی در اظهار نظرشان درباره سیلی موشکی سپاه طوری حرف می‌زنند که انگار سپاه با دستور مستقیم آنان به داعش حمله موشکی کرد، دستور این حمله به دشمن توسط  شخص فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری و مراحل اطلاعاتی آن نیز توسط نیروی قدس صورت پذیرفت.

امام‌جمعه بابلکنار ادامه داد: آن‌هایی که می‌گفتند بجای مبارزه با داعش با آن‌ها مذاکره کنیم، سپاه آن‌ها را ببندد به موشک بروند با داعش مذاکره کنند.

این مقام مسئول با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران اسلامی تصریح کرد: هر گروه یا کشوری که بخواهد امنیت جمهوری اسلامی ایران را برهم بزنند با موشک‌های قدرتمند او را تنبیه خواهیم کرد و پیام حمله موشکی تنها متوجه داعش نیست بلکه پاسخی به مصوبه اخیر سنای آمریکا در افزایش بر دامنه تحریم‌ها علیه ایران است.

حجت‌الاسلام بابائیان گفت: با حمله قدرتمند موشکی جمهوری اسلامی، دشمنان مجبورند در توطئه‌ها، تصمیمات و محاسبات خود تجدید نظر کنند.

وی افزود: آمریکا به بهانه انرژی هسته‌ای می‌خواهد ایران را از پا در آورد ولی به جهت موقعیت خاص ایران از نظر ژئوپلیتیک، ژئواستراتژیک و ژئواکونومیک، حتی اگر مسأله هسته‌ای مطرح نبود باز هم به بهانه دیگری راهی برای اعمال فشار پیدا می‌کرد.

خطیب جمعه بابلکنار با انتقاد از سخنان اخیر رییس جمهور اظهار کرد: رییس جمهور محترم بجای تئوری پردازی، به وظایف خود بپردازند و تئوری‌پردازی را به اهلش واگذار نمایند.

وی ادامه داد: بیعت مردم با پیامبر(ص) و ائمه(ع) به معنای مشروعیت بخشیدن به آن‌ها نیست بلکه تأکیدی بر اعلام وفاداری و پیروی از رهبران الهی است، نباید آن را با رأی مردم و انتخابات مقایسه کرد و اگر مبنای ولایت و حکومت رأی مردم است چرا حضرت امیرالمومنین(ع) با توجه به رأی مردم در سقیفه حاضر به بیعت نبود؟ و به اجبار ایشان را به مسجد بردند!

بابائیان افزود: مردم مقبولیت و موجودیت حاکم و ولی را تأمین می‌کنند اما مشروعیت حاکمیت عقلاً محال است که از سوی مردم باشد، زیرا در این صورت باید معتقد به عصمت همه مردم باشیم که عقلاً محال است.

وی با اشاره به تحرکات تازه دشمنان ایران تاکید کرد: امریکا و اسرائیل دست از تحریم و تهدید ایران بر دارند و گنده‌تر از دهانشان سخن نگویند، با ملت ایران با ادبیات مؤدبانه‌تر سخن بگویند و در صورت حمله به ایران منطقه را برای اسرائیل و مزدوران عرب و آمریکا به جهنمی بزرگ تبدیل می‌کنیم.

امام جمعه بابلکنار در پایان گفت: امروز دیگر نوبت ماست و نوبت اردوگاه مستضعفین است، امروز نظم آینده و رابطه منطقه‌ای و بین‌المللی را موشک‌های بالستیک تعیین خواهد کرد و  دیگر روز ترسیدن ملت‌های مظلوم نیست بلکه نوبت ترسیدن خوش‌نشینان واشنگتن، الیزه، برلین، لندن، اسرائیل و ناتوی عربی در منطقه است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين