امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/24 - 18:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی بابل:

قاچاقچی مواد مخدر با ۱۳ کیلو تریاک در بابل دستگیر شد

فرمانده انتظامی بابل از کشف 13 کیلو تریاک در این شهرستان و دستگیری عامل تهیه و توزیع موادمخدر خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی بابل با اشاره به دستگیری اخیر تهیه و توزیع‌کننده موادمخدر در این شهرستان اظهار کرد: درپی کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع انواع موادمخدر موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدربابل قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی‌های همه جانبه و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی متهم به نام ” ج- پ” اهل و ساکن استان گلستان شدند و در پی عملیاتی غافلگیرانه متهم را در حین حمل موادمخدر با یک دستگاه خودروی عبوری دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بابل ادامه داد: در بازرسی از کیف‌دستی همراه متهم ۱۳ کیلو تریاک به همراه یک دستگاه ترازوی توزیع موادمخدر کشف و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ جعفری تاکید کرد: اعتیاد مهمترین آسیب اجتماعی است که جامعه انسانی را مورد هجوم خود قرارداده و هر ساله تعداد زیادی از افراد جامعه از جمله جوانان، زنان و نیروهای فعال جامعه که بایستی در خدمت شکوفایی و پیشرفت جامعه باشند را به نیرویی وابسته و مضر برای جامعه تبدیل می‌کند.

وی در پایان گفت: از مردم می‌خواهیم برای مقابله با این معضل اجتماعی با پلیس همکاری اطلاعاتی داشته باشند و به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين