امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/24 - 20:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان: صبر و حمایت هواداران بزرگترین رمز پیروزی استقلال است

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: افسوسم این است که چرا در ١٧ سالگی به استقلال نیامدم

به گزارش بابل نوین، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در گفت و گو با سایت باشگاه در خصوص آخرین مسائل استقلال مطالبی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

صبر و حمایت هواداران بزرگترین رمز پیروزی استقلال است

از روند یارگیری تیم بسیار راضی هستم. از کمیته نقل و انتقالات باشگاه نهایت تشکر را دارم و به جرات می‌گویم که آقای افتخاری به عنوان مدیرعامل باشگاه و آقای دکتر توفیقی دبیر هیات مدیره برای جذب بازیکنان بسیار زحمت کشیدند. در آرامش و با حوصله کامل یارگیری کردیم. مدیرعامل و دبیر هیات مدیره باشگاه شب‌های بسیاری تا نزدیکی صبح مشغول مذاکره و برگزاری جلسه برای جذب بازیکن بودند. ما از همان ابتدای فصل نقل و انتقالات به هواداران عزیز اعلام کردیم که به باشگاه اعتماد داشته باشند و با آرامش کامل اجازه دهند ما روند جذب بازیکن را آغاز کنیم. خدا را شکر می کنم که حالا این اتفاق افتاد. وضعیت روحی و روانی هواداران را به طور کامل درک می کنم، هوادار دوست دارد تیمش در فصل نقل و انتقالات سربلند باشد و همین نفرات در داخل زمین باعث سربلندی استقلال و هوادارانش شوند.

میک هم از این فضای استقلال لذت می برد

بخش اعظمی از نفرات استقلال قراردادشان تمدید شد و چند بازیکن جدید نیز جذب کردیم که از میان آنها تعدادی ستاره ی لیگ بودند و تعدادی هم نفرات خوب دسته اول و تیم ملی جوانان و امید. با اضافه شدن پژمان منتظری یک نقطه اطمینان بیشتر در خط دفاع استقلال ایجاد شد. پژمان در بهترین زمان ممکن به استقلال بازگشت، یعنی در اوج پختگی و به عنوان یکی از ستون های تیم ملی. ما روزهای سختی را در فضای نقل و انتقالات گذراندیم و باید دوباره از مدیرعامل و دبیر هیات مدیره باشگاه تشکر بسیار ویژه ای داشته باشم. همچنین دست هوادارانی را که در روزهای ماه رمضان و قبل از افطار در شرایط سخت در تمرین استقلال حاضر می شوند، را می بوسم. مک درموت وقتی این جو را در کمپ می بیند، از فضای استقلال لذت می برد. افتخار می کنم که خودم در ۲۳ سالگی بازیکن استقلال شدم و در این مکتب رشد کردم و بزرگ شدم اما این افسوس همیشه برای من باقی است که چرا در ۱۷ سالگی به استقلال نیامدم.

تشکر از خانواده شفیع زاده بابت حمایت همیشگی از استقلال

یک قدردانی ویژه نیز از خانواده شفیع زاده دارم. هفته قبل به نمایندگی از برادران شفیع زاده با آقای محمد جواد شفیع زاده جلسه خوبی داشتم. آنها در تمدید قرارداد امید ابراهیمی خودشان پیش قدم شدند و بستر را برای باشگاه استقلال فراهم کردند. ضمن اینکه خانواده شفیع زاده قول همه گونه حمایت از من و استقلال در طول فصل را نیز دادند و قرار گذاشتیم در این سال سخت همه جوره از مجموعه استقلال حمایت کنند. ضمن اینکه سال گذشته نیز ما را در روزهای سخت یاری کردند. به جز خانواده شفیع زاده، دوست دیگری هم دارم که به استقلال کمک می کند اما علاقه ای ندارد نام او در رسانه ها مطرح شود. نا گفته نماند خانواده شفیع زاده نیز هر بار که اسمشان را میاورم، بابت این کار از من گلایه می کنند اما هواداران عزیز استقلال باید در جریان محبت ها و حمایت های آنها باشد./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين