امروز : شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/25 - 14:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز فعالیت “قرارگاه عملیاتی ظفر” برای سالم سازی سواحل دریای خزر

جانشین فرمانده یگان سوم امام حسین(ع) از آغاز فعالیت قرارگاه عملیاتی ظفر در سواحل دریای کاسپین خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ سعید عطاءالهی در تشریح این خبر در جمع فرماندهان و مسئولان یگان سوم امام حسین(ع)، اظهار کرد: هدف اصلی پلیس از اجرای طرح سالم سازی سواحل دریای کاسپین، جلوگیری از آسیبهای اجتماعی، صیانت اخلاقی و برقراری نظم و امنیت سواحل دریای کاسپین و تفرجگاه های اطراف آن است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و مسافرت خیل عظیمی از گردشگران به استان های شمالی، یگان های ویژه ناجا در قالب قرارگاه عملیاتی ظفر، تمهیدات لازم را اندیشیده تا در این عرصه نیز بتوانند خدمات شایسته‌ای را به شهروندان ارائه کنند.

جانشین فرمانده یگان سوم امام حسین(ع) به مسافران و گردشگران شمال کشور توصیه کرد: با استفاده از مناطق طرح سالم سازی دریا، ضمن بهره مندی از این نعمت خدادادی، امنیت جانی خود و همراهان را تضمین کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،این مقام انتظامی ادامه داد: حضور پلیس و دیگر دست اندرکاران مربوطه در سواحل دریا، به معنای آماده بودن دریا برای شنا کردن نیست بلکه برای کنترل سواحل ، هدایت مردم به سمت طرح های پیش بینی شده و تأمین امنیت اجتماعی است بنابراین شهروندان باید هنگام شنا کردن مراقبت های لازم را مدنظر قرار دهند.

سرهنگ عطاءالهی در پایان از همه گردشگران خواست ضمن همکاری با پلیس ، نسبت به رعایت نکات ایمنی و امنیتی اهتمام ویژه ای داشته باشند تا سفر پرخاطره‌ای را برای خود رقم بزنند./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين