امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/27 - 19:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نابسامانی درهفته اول لیگ فوتسال موجب لغو دیدار افتتاحیه شد

دیدار تیم‌های فوتسال فرش‌آرا مشهد و آذرخش بندرعباس در افتتاحیه لیگ برتر فوتسال به دلیل عدم حضور نماینده بندرعباش لغو شد.

به گزارش بابل نوین، دیدار تیم‌های فوتسال فرش‌آرا مشهد و آذرخش بندرعباس در افتتاحیه لیگ برتر فوتسال به دلیل عدم حضور نماینده بندرعباش لغو شد.

هفته اول رقابتهای لیگ برتر فوتسال که قرار بو‌د از ‌ساعت ۱۸ میان تیم‌های فرش‌آرا و آذرخش بندرعباس در مشهد برگزار شود، به دلیل عدم حضور تیم فوتسال آذرخش در سالن مسابقات لغو شد.

در اتفاقی نادر و عجیب در فوتسال کارت ۳ بازیکن آذرخش به نام‌های برمشوری، خیام، قنبرزاده صادر نشده و سازمان لیگ فوتسال مدعی است به دلیل نداشتن تسویه حساب مالی این ۳ بازیکن اجازه حضور در زمین را ندارند و به همین دلیل اعضای تیم آذرخش در زمین حاضر نشدند.

بر این اساس با توجه به قانون که اگر تیمی ۲۰ دقیقه قبل از بازی در زمین حاضر نشود توسط کمیته انضباطی بازنده اعلام می‌شود، این دیدار لغو شد و به احتمال فراوان تیم آذرخش بازنده اعلام خواهد شد.

نکته جالب دیگر اینکه قرار بود کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال در سالن مسابقات جهت افتتاحیه لیگ برتر فوتسال حضور داشته باشد که تا این لحظه خبری از حضور وی در سالن نیست./م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين