امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/29 - 14:19 ذخیره فایل ارسال به دوستان

امروز و فردا اوج بازگشت مسافران تعطیلات عید فطر

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: ۴۸ ساعت آینده اوج بازگشت مسافران تعطیلات عید فطر است و پلیس راه برای این موضوع آمادگی کامل دارد.

به گزارش بابل نوین، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه بازدید هوایی از جاده‌های شرق استان تهران با اشاه به آخرین وضعیت ترافیکی کشور به سایت راهور اظهار داشت: بار ترافیکی بازگشت مسافران تعطیلات عید فطر از عصر دیروز آغاز شده و در حال حاضر شاهد ترافیک در مسیر شمال به جنوب دو جاده چالوس و هراز هستیم.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌کنیم عصر امروز ترافیک در مسیرهای شمالی منتهی به تهران افزایش یابد، تاکید کرد: برای تسهیل بازگشت مسافران جاده هراز از ساعت ۱۹ از دو راهی آب اسک به سمت رودهن و جاده چالوس از ساعت ۱۸ تا ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می‌شوند.

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه امروز و فردا اوج بازگشت مسافران سفر‌های تعطیلات عید فطر را شاهد هستیم، تاکید کرد: ماموران پلیس راه برای بازگشت مسافران در ۴۸ ساعت آینده در آماده باش کامل هستند تا با همکاری مردم بازگشت آرامی را شاهد باشیم.

مهری از رانندگان خواست همانند دور رفت سفر‌ها با رعایت قانون، از ارتکاب تخلفات حادثه ساز خودداری کنند تا سفری ایمن داشته باشند./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين