امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/29 - 18:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسئول واحد داوطلبان مستشهدین عاشورا در بابل خبر داد

مستشهدین عاشورا استفاده از ظرفیت داوطلبان این پویش را در دستور کار قرار دارد

مسئول واحد داوطلبان پویش بین‌المللی مستشهدین عاشورا خبر از اجرایی شدن فاز دوم این پویش با مشارکت حداکثری داوطلبانه عاشقان و اردتمندان امام‌حسین(ع) داد.

به گزارش بابل نوین، مسعود صادقی مسئول واحد داوطلبان پویش بین‌المللی مستشهدین عاشورا اظهار کرد: براساس تصمیم شورای مرکزی دبیرخانه، فاز دوم این پویش بر اساس ظرفیت های اعضای افتخاری این مجموعه در سراسر کشور برنامه ریزی و شروع به کار کرد.

وی افزود: به برکت اهل بیت عصمت و طهارت و علی‌الخصوص  امام‌حسین(ع) تاکنون بیش از ۳۷ هزار عضو داوطلب از سراسر جهان با پر کردن فرم‌های الکترونیکی اعلام آمادگی خود را برای همکاری با این پویش بزرگ به ثبت رسانده‌اند که باید این ظرفیت عظیم اصولی به کارگیری شود.

مسئول واحد داوطلبان پویش بین‌المللی مستشهدین عاشورا با اشاره به ساز و کار به کارگیری نیروهای افتخاری تصریح کرد: اعضای افتخاری به چند دسته تقسیم‌بندی می‌شوند که شامل اعضای داوطلب عادی که پس از ثبت‌نام و تکمیل مدارک عضویت کارت عضویتشان را می‌توانند بعد از تایید واحد داطلبان از سایت دریافت نمایند و اعضای داوطلب فعال که می‌بایست دو ماه از زمان عضویت عادی آن‌ها سپری شده باشد و در صورت همکاری مستمر و تایید دبیرخانه کارت عضویت فعال که بصورت بین‌المللی و منقش به هلوگرام مستشهدین است به نشانی پستی این اعضا ارسال می‌شود.

صادقی ادامه داد: نوعی دیگر از عضویت، عضویت ویژه یا سفیر مستشهدین عاشورا است که این نوع عضویت صرفا به اعضای فعالی که فعالیت شاخصی را در ایام عضویتشان انجام داده باشند در مراسمی خاص با حضور شورای مرکزی دبیرخانه به همراه حمایل و نشان سفیر بین‌المللی مستشهدین عاشورا تقدیم می‌گردد.

وی در پایان گفت: ضمن تشکر از همه آزادمردان و زنانی که با حضور در این پویش بین‌المللی در جهت محقق شدن این آرمان بزرگ قدمی و قلمی برداشته‌اند از علاقه‌مندان به همکاری در این پویش دعوت می‌شود با ورود به سایت مستشهدین عاشورا به نشانی www.ashoora.org در این راه بزرگ یاری‌رسان ما باشند.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين