امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/29 - 19:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تیم ملی تکواندو در رده‌بندی امتیازی با ۶ کشور پنجم شد!+جدول

با انتشار جدول رده‌بندی تیمی مسابقات قهرمانی جهان از سوی مسئولان فدراسیون جهانی، ایران در رده‌بندی مدالی در رده 10، همراه با ازبکستان و در رده‌بندی امتیازی با ۶ کشور دیگر در جایگاه پنجم قرار دارد!

به گزارش بابل نوین،با انتشار جدول رده‌بندی تیمی مسابقات قهرمانی جهان از سوی مسئولان فدراسیون جهانی، ایران در رده‌بندی مدالی در رده ۱۰، همراه با ازبکستان و در رده‌بندی امتیازی با ۶ کشور دیگر در جایگاه پنجم قرار دارد!

به گزارش فارس، بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ با حضور ۹۷۳ تکواندوکار از ۱۸۳ کشور از روز شنبه (۳ تیرماه) در سالن «تی‌وان آرنا» موجو آغاز و فردا (جمعه) به پایان می‌‌رسد. فردا و در روز پایانی این مسابقات، رقابت‌های اوزان ۶۲- کیلوگرم گروه زنان و ۸۰- کیلوگرم گروه مردان برگزار می‌شود.

امروز ششمین روز از مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان در حالی برگزار شد که طیبه پارسا تکواندوکار وزن ۵۷- کیلوگرم و میرهاشم حسینی نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند. پارسا با شکست در مرحله یک چهارم نهایی شانس کسب مدال برنز را از دست داد، اما حسینی به شکست حریف خود در مرحله یک چهارم برنز مسابقات جهانی را برای خود قطعی کرد. در واقع پرونده ششمین روز از این مسابقات هم برای تکواندوی ایران بسته شد.

در پایان مسابقات روز ششم مسئولان فدراسیون جهانی جدول رده بندی مسابقات را منتشر کردند که متاسفانه تیم ملی ایران؛ قهرمان سال ۲۰۱۵ در مسابقات جهانی روسیه در روز ششم مسابقات جایگاه بسیار بدی را دارد.

با انتشار جدول رده بندی تیمی مسابقات قهرمانی جهان از سوی مسئولان فدراسیون جهانی، ایران در رده بندی مدالی در رده ۱۰، همراه با ازبکستان و در رده بندی امتیازی با ۶ کشور دیگر در جایگاه پنجم قرار دارد!

تیم ملی تکواندو در رده‌بندی امتیازی با 6 کشور پنجم شد!+جدول

البته این در حالی است که ما در سه وزن شانس کسب مدال داریم. اوزان ۶۲- کیلوگرم گروه زنان و ۸۰- کیلوگرم گروه مردان در حالی قرار است فردا(جمعه) برگزار شود که کیمیا علیزاده در بخش بانوان نماینده کشورمان است و پوریا عرفانیان نیز در بخش مردان در نخستین مبارزه به ترتیب باید به مصاف چین و  پورتریکو بروند. میرهاشم حسینی نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم نیز امروز پس از شکست حریف خود در یک چهارم نهایی فردا در نیمه نهایی باید به مصاف نماینده آذربایجان برود.

تیم ملی تکواندو مردان با ترکیب ۸ هوگوپوش و تیم ملی بانوان نیز با ترکیب ۶ ملی پوش راهی مسابقات جهانی کره جنوبی شده‌ است که تا پایان روز چهارشنبه، آرمین هادی پور به نشان نقره و مسعود حجی زواره هم به نشان برنز دست یافته اند. زهرا پوراسماعیل، اکرم خدابنده، فرزان عاشورزاده، ناهید کیانی، ملکیا میرحسینی، سعید رجبی، سجاد مردانی، ابوالفضل یعقوبی و طیبه پارسا هم از دور رقابت‌ها حذف شده اند./م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين