امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/29 - 19:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصورات آل سعود از جمهوری اسلامی ناپخته و به دور از جوانب نگری بود

به گزارش بابل نوین، حمیدرضا ترقی با بیان اینکه اقدامات عربستان مربوط به قبل از حمله موشکی سپاه به مواضع داعش بود، گفت: آل سعود تصوراتش نسبت به جمهوری اسلامی و نوع برخورد آن ناپخته و به دور از جوانب نگری بود.

عضو حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: با اقدام به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عربستان متوجه قدرت و اقتدار نظام در برخورد با دشمنانی که بیش از ۷۰۰ کیلومتر با آن فاصله دارند شده است و اکنون در رفتار خود تجدیدنظر می‌کنند.

ترقی با اشاره به اظهار نظرهای اخیر سران آل سعود مبنی بر اینکه ناامنی را به داخل خاک ایران می‌کشند، آن را ساخته و پرداخته ذهن آنها خواند و تأکید کرد: هرگز وضعیت به این شکل نخواهد بود که آنها از جریان‌های تروریستی پشتیبانی کنند و هیچ پاسخی هم نشنوند چرا که واکنش جمهوری اسلامی در مقابل چنین شیطنت‌هایی شبیه و قاطع خواهد بود بنابراین طبیعی است که در رفتار خود تجدیدنظر کنند.

عضو حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تنش‌های صورت گرفته در میان خاندان سلطنتی آل سعود گفت: آنها به خاطر این تنش‌ها درگیر مسائل داخلی هستند و به صورت علنی واکنشی نشان نخواهند داد ولی از جمله مسائلی که بعد از حل مسائل داخلی خود بلافاصله به آن خواهند پرداخت چگونگی موضع گیری در مقابل جمهوری اسلامی خواهد بود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين