امروز : شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/06/30 - 12:12 ذخیره فایل ارسال به دوستان

وقتی رامبد جوان کمدین جوان «خنداننده‌شو» را به رابین ویلیامز تشبیه می‌کند!

«خندوانه» شب گذشته صحنه اجرای استندآپ کمدی گروهی دیگر از شرکت‌کننده‌های «خنداننده‌شو» بود.

به گزارش بابل نوین، شب گذشته برنامه «خندوانه» صحنه اجرای استندآپ کمدی علی ضیایی، مجید افشاری، سیده مریم کشفی و بهنام قاسمی شد.

بهنام قاسمی از گروه رامبد جوان به عنوان اولین کمدین روی صحنه آمد و درباره زن و شوهری که با تولد فرزند زندگی شان تغییر می‌کند، حرف زد. او در طول اجرا تسلط خوبی نداشت و مدام به متنی که در برگه نوشته بود، نگاه می‌کرد!

شقایق دهقان در خصوص این اجرا گفت: تمام این نگرانی‌ها را که گفتید به خاطر بچه سپری کردم. اجرا را دوست داشتم؛ اما ای کاش متن را حفظ بودید.

اشکان خطیبی درباره اجرای بهنام قاسمی گفت: می دانم با سختی آماده شدی؛ باید بگویم که اجرا خسته کننده نبود.

حسن معجونی هم گفت: در طول اجرا همه حواس من به بچه بود و رامبد جوان درباره اجرای شاگردش گفت: بهنام بعد از مرحله اول به خاطر حواشی که به وجود آمد، قصد داشت انصراف بدهد؛ اما ادامه داد و آمادگی خوبی برای این اجرا نداشت.

در بخش بعدی علی ضیایی از گروه اشکان خطیبی درباره بیکاری استندآپ کمدی خود را اجرا کرد.

شقایق دهقان به خاطر اعتماد به نفس و تجربه اش روی صحنه از او به خوبی یاد کرد. حسن معجونی درخصوص این اجرا گفت: توانایی خوبی داری اما می‌خواهم که در اجرا بازی هم داشته باشی. رامبد جوان بیان کرد: تحت هر شرایطی با تو همراه هستم. خطیبی هم به عنوان مربی از علی ضیایی تشکر کرد.

سیده مریم کشفی از گروه شقایق دهقان استندآپ کمدی خود را پیرامون تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردها اجرا کرد.

اشکان خطیبی در خصوص این اجرا گفت : خوب بودید؛ شما در میان خانم ها بهترین اجرا را دارید.

حسن معجونی بیان کرد: متن و اجرا درجه یک بود. موضوع خوبی را انتخاب کرده بودید. از شما می‌خواهم همواره عصبانیت خود را در اجرا داشته باشید. رامبد جوان هم گفت: اجرا لذت بخش بود و به نظرم نسبت به قبل پخته تر شده بودید.

شقایق دهقان اظهار داشت: من همیشه از بچه‌ها می‌خواهم موضوعی که اجرا می‌کنند را اول خودشان باور کرده باشند تا حس در اجرایشان نمایان شود.

در پایان، مجید افشاری از گروه حسن معجونی استندآپ کمدی خود را پیرامون واکنش‌های مردم، پس از اجرای خود در مرحله اول به صحنه برد.

شقایق دهقان در خصوص اجرای او گفت: هر ثانیه ما شاهد یک شوخی بودیم و اجرا عالی بود.

رامبد جوان درباره اجرای افشاری اظهار داشت: اجرا لذت بخش بود. مجید به همه ما ثابت کرده است که یک کمدین استاندارد است. ما هر ثانیه قهقهه می‌زدیم؛ او دقیقا شبیه «رابین ویلیامز» کمدین معروف شده بود. ویلیامز رکوردار گرفتن ده قهقهه در یک دقیقه از تماشاگر است!

اشکان خطیبی بیان کرد: مجید افشاری بهترین طراحی متن‌ها را دارد. در این مدت روند درستی را طی کرده است.

حسن معجونی نیز به عنوان مربی افشاری گفت: مجید افشاری همیشه من را غافلگیر می‌کند؛ خیلی اجرای خوبی دارد./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين