امروز : یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/07/01 - 10:17 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس کمیته امداد در مازندران:

۵۰۰ هزار خیر در طرح محسنین مشارکت کردند

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: تاکنون بیش از 500 هزار نفر از خیران در کمک به فرزندان محسنین شرکت کردند که این نشان از اعتماد مردم به کمیته امداد است.

به گزارش بابل نوین به  نقل از بلاغ، پرویز فتاح در گردهمایی مدیران کمیته امداد استان با بیان اینکه رسیدگی به محرومان و نیازمندان از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اهداف کمیته امداد است که باید با تواضع، فروتنی و رافت همراه باشد، اظهار کرد: اصلی‌ترین وظیفه کمیته امداد دستگیری از نیازمندان و جان بخشیدن به انسان‌های محروم با حفظ کرامت، عزت نفس و ایجاد روحیه امید و خودباوری در آنان است.

وی با اعلام اینکه امروز فعالیت‌های این نهاد در متن جامعه نهادینه شده است، افزود: همه باید با برنامه‌ریزی درست و مناسب برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به محرومان تلاش کنیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) یکی از فعالیت‌های کمیته امداد را تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت برشمرد و تصریح کرد: اساسی‌ترین و مبنایی‌ترین نیاز خانواده‌های تحت حمایت، مسکن است که کمیته امداد در تلاش است تا این مشکل را رفع سازد.

این مسؤول افزایش اعتماد عمومی مردم را مهم دانست و گفت: با افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه، اعتماد عموم مردم به کمیته امداد نیز افزایش پیدا می‌کند که در نهایت بهتر می‌توان در رفع محرومیت و مشکلات مددجویان گام‌های قابل توجهی برداشت.

فتاح با قدردانی از مشارکت و همراهی چشمگیر مردم نیکوکار ایرانی در کمک به فرزندان محسنین در ماه مبارک رمضان، خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار نفر از خیران در این طرح شرکت کردند که این نشان از اعتماد مردم به کمیته امداد در جهت خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان سراسر کشور است.

نماینده ولی فقیه در مازندران نیز در این گردهمایی اظهار کرد: کمیته امداد یادگار امام راحل(ره) است که با هدف خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان و کمک به قشر آسیب‌پذیر جامعه تشکیل شده و خدمات این نهاد به جامعه هدف در کشور در حال گسترش است.

آیت‌الله نورالله طبرسی با بیان اینکه برای ارتقای فعالیت کمیته امداد باید تلاش کنیم که خدمات مطلوب و مناسبی به دست مددجویان برسد، افزود: فلسفه وجودی این نهاد، خدمت‌رسانی خالصانه و بدون منت است.

وی خدمت به محرومان را بهترین ذخیره الهی برشمرد و تصریح کرد: دستگیری از ایتام، محرومان و نیازمندان از اقدامات کمیته امداد است که می‌خواهد روح احسان را زنده نگه دارد./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين