امروز : یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/07/01 - 17:27 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بررسی طرح ترویج کتابت قرآن به رسم‌الخط مفاخر ملی در کمیسیون آموزش

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در جلسه عصر فردا به بررسی طرح ترویج کتابت قرآن کریم به رسم‌الخط مفاخر ملی می‌پردازد.

به گزارش بابل نوین، جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی این هفته برگزار می‌شود و براین اساس روز یکشنبه، ۱۱ تیرماه، اعضای کمیسیون اصل ۹۰ در نشستی با مسئولان بانک مرکزی، دادستانی کل کشور، نیروی انتظامی، ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و سازمان بازرسی کل کشور به بررسی مشکلات موسسات اعتباری کاسپین و آرمان می‌پردازد.
کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی نیز در همین روز به بررسی پیشنهادات اعضا در خصوص حادثه تروریستی مجلس و نحوه تأمین حفاظت و امنیت مجلس خواهد پرداخت.
در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری هم در این روز طرح ترویج کتابت قرآن کریم به رسم‌الخط مفاخر ملی را مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
بررسی مسائل و مشکلات مؤسسه مالی ـ اعتباری کاسپین با حضور رئیس کل بانک مرکزی موضوع جلسه این هفته کمیسیون اقتصادی در روز یکشنبه، ۱۱ تیر، خواهد بود.
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه، ۱۱ و ۱۳ تیر، به بررسی آخرین اخبار و تحولات بین‌المللی، منطقه‌ای و داخلی می‌پردازد.
ادامه بررسی طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده دستورکار روز یکشنبه، ۱۱ تیر، کمیسیون فرهنگی خواهد بود.
همچنین کارگروه ارشاد، تبلیغات اسلامی و گردشگری این کمیسیون دوشنبه، ۱۲ تیر، پیش‌نویس طرح عفاف و حجاب را بررسی می‌کند. /ص

ایکنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين