امروز : شنبه, ۹ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۹:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
اگر از کسی حرف‌شنوی داشتم الان در استقلال بودم

افشارزاده: یک برنج استقلال را هم نخوردم

به گزارش بابل نوین، سرپرست سابق باشگاه استقلال گفت:من در زمانی که در استقلال بودم حتی یک برنج باشگاه را هم نخوردم اما معینی تا به باشگاه آمد به دنبال حق جلسه و ۳۰میلیون طلب ۱۰ سال قبل بود.

بهرام افشارزاده در خصوص ارزیابی‌اش از هیأت مدیره جدید باشگاه استقلال اظهار داشت:‌در هر صورت من عادت دارم هر وقت از تیم جدا باشم برای بچه‌ها و مجموعه باشگاه آرزوی موفقیت کنم.

وی افزود:حتی زمانی که تیم برنده می‌شود من به همه تلفن می‌زنم و از موفقیت استقلال خوشحال می‌شوم. الان هم اگر تغییراتی صورت گرفته حتما سلطانی‌فر به عنوان مرد اول ورزش کشور مشورت‌هایی داشته و به جمع‌بندی رسیده است.

سرپرست سابق باشگاه استقلال تاکید کرد: وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع باشگاه حق دارد اعضای هیأت مدیره را انتخاب کند و من مطمئن هستم اگر کاری صورت گرفته برای موفقیت این باشگاه بوده است همانطور که در زمان ما اتفاق افتاد و ما هم حرفی نزدیم.

افشارزاده در خصوص اینکه مسعود معینی ادعا کرده نقش هیأت مدیره در استقلال بی‌اهمیت است گفت: الحق و الانصاف زمانی که من بودم و معینی هم عضو هیات مدیره بود کسی در کار ما دخالت نمی‌کرد و این را هم بگویم مثلا منصوریان به من لیست می‌داد و من هم طبق درخواست او بازیکن می‌گرفتم. اگر گودرزی می‌خواست چیزی را به ما دیکته کند که الان من در باشگاه استقلال بودم و جدا نمی‌شدم. چون طبعا حرف شنو تلقی می‌شدم و از استقلال نمی‌رفتم.

وی ادامه داد: از مسعود معینی تعجب می‌کنم که چنین اظهاراتی انجام داده است. به شخصه زمانی که در استقلال بودم یک ریال هم از باشگاه نگرفتم و حتی یک برنج استقلال را نخوردم اما یادم می‌آید آقای معینی تمامی حق جلساتش را گرفت و یادم می‌آید او همان ابتدا که به باشگاه آمد ۲۶ یا ۳۶ میلیون تومان از زمان حضورش در آکادمی استقلال در زمان واعظ آشتیانی را از ما طلب کرد. او مطالبات ۱۰ سال پیش را می‌خواست و فکر می‌کنم زدن این حرف‌ها نه تنها به سود استقلال نیست بلکه باشگاه را وارد حاشیه می‌کند.

سرپرست سابق باشگاه استقلال افزود: از معینی به این دلیل بعید است که حالا بعد از انتخابات اعضای جدید چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است. یک انتخاباتی صورت گرفته و یکسری افراد رفته‌اند و یکسری هم آمده‌اند. در زمان آقای گودرزی هم همین بود. تمامی حق جلسات هم به آقایان پرداخت شد و مسعود معینی اگر مدعی شده حق جلسه‌ای نگرفته تمام صورت حسابهای مالی و اسنادش موجود است. ضمن آنکه ما باید اینگونه فکر کنیم که اگر از استقلال رفتیم دیگر در موردش حرف نزنیم و حمایت کنیم. خود من بعد از جدایی‌ام علیه استقلال حرفی نزدم مگر اینکه کسی به من مستقیما اتهام زده باشد که آنجا از حقم دفاع کردم. /م

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين