امروز : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۹:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گریه‌ای که مرگ خلیفه داعش را افشا کرد

عناصر گروه تروریستی داعش به دنبال گریه خطیب نماز جمعه تلعفر بر سرکرده این گروه، وی را به اتهام افشای اسرار داعش بازداشت کردند.

به گزارش بابل نوین، شبکه تلویزیونی السومریه عراق دیروز جمعه به نقل از یک منبع محلی اعلام کرد که یکی از خطیبان نماز جمعه داعش در شهر تلعفر به هنگام آوردن نام ابوبکر البغدادی، سرکرده این گروه تروریستی گریه کرده و لحظاتی سکوت کرده است.

برغم اینکه داعش هنوز کشته شدن بغدادی را تأیید یا تکذیب نکرده ولی گریه این خطیب نماز جمعه و لغزش زبانی وی نشان می‌دهد که خبر کشته شدن سرکرده داعش احتمالا صحت دارد.

این شبکه امروز به نقل از یک منبع محلی در استان نینوی که خواست نامش فاش نشود، گزارش داد که عناصر داعش خانه ابو قتیبه، خطیب مذکور را در اطراف شهر تلعفر محاصره کرده و وی بدون هیچ گونه مقاومتی تسلیم عناصر داعش شده است.

این منبع فاش کرد، گریه ابوقتیبه بر البغدادی جنجال زیادی بین عناصر تروریستی داعش ایجاد کرده و احتمالا به همین دلیل وی را بازداشت کرده‌اند.

گفته می‌شود ابو قتیبه از شخصیت‌های مهم و برجسته داعش و از افراد نزدیک به البغدادی است.

به گفته این منبع، برغم اینکه داعش هنوز کشته شدن بغدادی را تأیید یا تکذیب نکرده ولی گریه این خطیب نماز جمعه و لغزش زبانی وی نشان می‌دهد که خبر کشته شدن سرکرده داعش احتمالا صحت دارد./م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين